1. Ana Sayfa
  2. Blog

Telefon Çalışıyor Ama Ekran Gelmiyor?

Telefon Çalışıyor Ama Ekran Gelmiyor?
+ - 1

Telefon çalışıyor ama ekran gelmiyor şikayeti ile birlikte çok sayıda kullanıcı telefon onarımı gerçekleştiren noktalara başvuruda bulunmaktadır. Son dönemdeki akıllı telefonların büyük bir kısmında bu sorun sıklıkla ortaya çıkabilir. Akıllı telefonların fiyatlarındaki yükseliş ile birlikte ekranları da çok daha pahalı bir hale gelmiştir.

Bu sebeple de insanlar böyle sorunlar ile karşılaştıklarında çok büyük endişe duymaktadır. Ancak firmamıza gelerek bu sorunu aktaran kişiler, çok kısa bir sürede onarılan telefonlarını teslim alabilirler. Telefonlarından gelen sesler sayesinde açık olduğunu anlayan ancak ekranında bir görüntü göremeyen kişiler, bizlerden bu hizmeti aldıklarında sorunları tamamen çözülecektir.

Telefon Çalışıyor Ama Ekran Gelmiyor Sorununun Nedenleri Nelerdir?

Telefon çalışıyor ama ekran gelmiyor problemi ile karşı karşıya kalan kişiler bunun neden kaynaklandığını merak edebilirler. Firmamız, onlarca kez bu sorun ile karşılaşan müşterilerine hizmet vermiş olduğundan sebeplerin de tamamını bilmektedir. Bu sorun ile karşılaşıldığında sebep;

  • Telefona su kaçması,
  • Ekrana gelen elektrikte bir problem olması,
  • Ekrana görüntü sağlayan dosyaların çalışmaması,
  • Telefon ekranının ömrünü tamamlaması,
  • Yeni sürümü desteklememe problemlerden birisi olmaktadır.

Telefonlarının tamamen karanlık bir ekranı olan ve hiçbir türlü ekranını getiremeyen kişiler, bizlere bu konuda başvurduklarında çok kısa sürede onarım hizmetini alabilirler. Onarım hizmetleri sonrasında, ekranlarında ekstra bir sorun olmazken ilk aldıkları andaki görüntüyü yakalama fırsatını bulacaklardır.

Orijinal Yedek Parçaya En Yakın Kalitede Parça Kullanımı

Firmamıza ulaşan telefonlarda parça değişimleri gerekiyorsa firmamız her zaman çok kaliteli ürünleri tercih etmektedir. Telefon parçalarını en iyi şekilde üreten üreticilerden alınan bu parçalar, orijinal parçalara çok yakın bir kalitededir. Firmamızın bu parçaları seçmesi sayesinde müşterilerimiz çok ekonomik bir onarım hizmeti almasının yanında telefonlarına çok kaliteli parçalar takılmış olacaktır.

Çok daha yüksek fiyatlar ödemek yerine onların sorununu çözecek olan bu parçaları kullanmak daha doğru bir karar olacaktır. Ekranlarında çeşitli sorunlar olan kişiler için de firmamız tarafından sunulan bu hizmetler oldukça yüksek önem arz etmektedir. Sizler de ekranınızın açılmama sorunu ile karşılaştığınızda bizlerle iletişime geçerek kaliteli bir onarım hizmeti alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ekranımda pembe çizgi oluştu sebebi nedir sorun nasıl çözülür kullandığım cihaz iphone x

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.