1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Tekirdağ Ekran Değişimi

Tekirdağ Ekran Değişimi
+ - 0

 

Tekirdağ ekran değişimi hizmetleri ile ekranlarınızda oluşan tüm sorunları alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde ekran değişimleri için daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ayrıca değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Tekirdağ ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı servisimize göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkündür. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri sizler de Tekirdağ garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Tekirdağ

iPhone ekran değişimi hizmetleri sayesinde sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, son teknoloji ekipmanlar kullanılarak değişim yapılır. Ayrıca tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Diğer yandan servisimizde ekran değişimleri daima garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda oluşan tüm problemleri sizler de Tekirdağ garantili ekran değişimi sayesinde kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Tekirdağ

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve ekran sorunlarınızı kısa sürede giderelim. Servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapılır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınız çeşitli testler kontrol edilir. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Tekirdağ

Xiaomi garantili ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olalım. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Tekirdağ ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişimler ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de değişim sonrasında kendi telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Tekirdağ

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, sektörün en ucuz ekran değişimi yapan firmaları arasında yer alır. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ve tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız sizlerin de onayı alınarak teslim edilir. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri ile ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

 

Yorum Yap