1. Ana Sayfa
  2. Blog

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi
+ - 0

Sony Xperia XZ1 ekran değişimi hizmetlerinde profesyonel çözümlerin en doğru adresi olan telefon servisimize sizleri de bekliyoruz. Akıllı telefon ekranlarında oluşan arızaların hızlı bir şekilde giderildiği firmamızda siz de istenen sonuçlara ulaşabilir ve telefon ekranlarında yaşadığınız sorunlardan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve sony xz1 telefonlarınız için ekran değişimi talebinde bulunmaktır. Servisimiz siz müşterileri için her zaman profesyonel bir ekip ile hizmet verir ve bu sayede değişim sırasında telefonlarda farklı sorunların yaşanmasına izin vermez.

Sony Xperia XZ1 ekran değişimi konusunda her zaman sizlere daha iyi bir hizmet sunmaya çalışan teknik servisimiz, aynı zamanda komple ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Yani telefonlarda iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değişimi yapılır. Böylece telefonlarda daha sonradan ortaya çıkabilecek sarı leke ve beyaz nokta gibi ekran problemleri de ne başından önlenmiş olur. Tabi servisimiz, bunların yanı sıra sizlere fiyat konusunda da birtakım avantajlar sağlar. Çünkü sony xperia xz1 ekran fiyatı olarak teknik servisimizde sektörün en uygun fiyatları ile hizmet verilir. Bu sayede sizler de hem profesyonel bir ekip ile çalışma şansı bulurken hem de uygun fiyat aralıklarında ekran değişimi hizmeti almış olursunuz.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi İçin Ayrıcalıklı Hizmetler

Eğer siz de ekran değişimi hizmetlerinde farklı çözümler arıyorsanız, daha fazla beklemeden bizi arayabilirsiniz. Çünkü uzman kadrosu ile sizlere hizmet veren firmamız, müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri verdiği gibi kargo gönderim hizmeti ile de sizlere yardımcı olur. Yapmanız gereken öncelikle kargo ile telefonlarınızı bize göndermek ve bunun ardından ekran değişimi yapılan telefonlarınız yine aynı şekilde kargo yolu ile teslim almaktır. Kargo ile bizlere gönderdiğiniz telefonlarınızda aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılır ve ardından kargo ile geri gönderilir. Bunun yanında teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sırasındaki hizmetler genel olarak aşağıdaki gibidir;

  • Sony Xperia XZ1 telefonların ekranı teknik servisimizde 45 dakika içinde değiştirilir.
  • Servisimiz ekran değişimlerini her zaman alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yapar.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantili hizmetleri ile 6 aylık bir garanti süreci sunar.
  • Gerek ekran değişimi öncesi gerekse de ekran değişimi sırasında telefonlar sıfırlanmaz ve telefon içinde yer alan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimi sorasında yeni ekran öncelikle kontrol edilir ve çalışma konusunda bir sıkıntı yaratmıyorsa teslim yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi hizmetlerinde daima orijinale en yakın Sony Xperia ekranlar kullanılır.
  • Ekran değişimlerinde tüm işlemler müşterinin gözü önünde yapılır.
  • Kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapılması da mümkün olur. Bunun için telefonlar öncelikle kargo yolu ile servise gönderilir ve değişim yapılan telefon hiç bekletilmeden bir an önce kullanıcıya geri gönderilir.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişimi Nedenleri Nelerdir?

Sony Xperia XZ1 akıllı telefon modellerinde ekran değişimleri yapılmasının başlıca nedenleri arasında darbeye bağlı ekran hasarları karşımıza çıkar. Darbe alan telefonlarda ekran kırılabilir, çatlayabilir ya da iç aksamda ekranın bağlı olduğu başka bir donanım zarar görebilir. Ayrıca telefonların sıvı ile temas etmesi ya da hiç beklenmedik anlarda dokunmatik panelde meydana gelen mekanik arızalar da aynı şekilde ekran problemlerine neden olur. Telefonlarda yaşanan bu ve buna benzer sorunlar ise ekran değişimi yapılmasını gerektirir.

Sony Xperia XZ1 Ekran Değişiminde Profesyonel Hizmetler

Servisimiz telefon tamir ve onarımında olduğu kadar ekran değişiminde de oldukça kaliteli ve güvenilir hizmetler veren firmalardan biridir. Bunun yanında sizlere konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet verir ve değişim sırasında her zaman son sistem ekipmanlar ce donanımlar kullanılır. Orijinale en yakın ekran seçenekleri ile değişim hizmeti sunan servisimiz, aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizlere ayrıcalıklı çalışmalar sunar. Ekran değişimi esnasında telefonlarınız sıfırlanmaz ve içerisinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Siz de hem kaliteden ödün verilmeyen hem de bütçe dostu bir ekran değişimi hizmeti için bizi tercih edin ve sizlere sunduğumuz avantajlı hizmetleri daha yakından görün.

Yorum Yap