1. Ana Sayfa
  2. Blog

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi
+ - 0

Sony Xperia XA1 Plus ekran değişimi hizmetleri ile sizlere profesyonel çözümler sunan ve bunun yanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda ekran değişimlerinde sektörün öne çıkan firmaları arasında yer alır. Akıllı telefonlarda meydana gelen arızaların tümünde etkili çözümler sunulan servisimizde ekran değişimleri de büyük bir hassasiyet içinde yapılır. Ayrıca telefon servisimiz sony xperia xa1 ekran değişimi hizmetlerinde komple ekran değişimleri sunar. Yani değişim sırasında iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel de dahil olmak üzere tüm parçalar değiştirilir.

Sony Xperia XA1 Plus ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan telefon servisimiz, hem müşteri adresinde hem de kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yapar. Bu şekilde servisimize gelmeye zamanı olmayan müşterilerimi de ekran değişimi hizmetlerimizden kolayca faydalanabilir. Tabi bunun yanında kargo gönderim hizmeti aracılığı ile de sony xa1 ultra ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız, en kısa süre içerisinde ekran değişimini yaparak aynı şekilde telefonları kargo ile müşterilere geri yollar. Bu sayede telefon servisimize gelme imkanı bulunmayan tüm müşterilerimiz dahi ekran değişimleri hizmetlerimizden faydalanabilir.

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi Hizmetleri ile Hızlı Çözümler

Telefon servisimizde gerçekleştirilen ekran değişimlerinde her zaman uzman ve deneyimli bir kadro yer alır. Bu şekilde daha hızlı ve kaliteli çözümler sunulur. Ayrıca daha sonradan ekranlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler ile karşı karşıya kalmamak için orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılır. Servisimizde yapılan bir ekran değişimi ise genel olarak aşağıda yer alan aşamalardan meydana gelir;

  • Sony Xperia modelleri için ekran değişimi hizmetleri 45 dakika kadar sürer ve bunun ardından telefon müşteriye teslim edilir. Ancak bazen serviste yoğunluk olması gibi durumlarda ekran değişimi süresi yaklaşık olarak 2 saati bulabilir.
  • Ekran değişiminde kaliteli bir hizmet için her zaman konusunda uzman ve deneyimli personeller ile çalışılır.
  • Firmamız, müşterilerine 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler altında ekran değişimi sunar.
  • Ekran değişiminin öncesinde ya da değişim sırasında telefonlarda sıfırlama işlemi yapılmaz ve bunun yanında telefonda yer alan bilgiler hiçbir şekilde zarar görmez.
  • Ayrıca yeni ekranın takılmasının ardından bazı testler ve kontroller ile ekranda bir sorun olup olmadığı kontrol edilir.
  • Ekran değişimi hizmetlerinde firmamız her zaman orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verir.
  • Sony Xperia telefonlarda ekran değişimi sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler müşterini yanında ve gözü önünde yapılır.
  • Kargo gönderim hizmeti ile de siz müşterileri için ekran değişimi hizmeti sunan firmamız, ortalama 3 iş günü içinde kargo ile gelen telefonların ekran değişimlerini yapar ve direkt olarak kargo ile geri gönderir.

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi Gerektiren Durumlar

Sony Xperia telefon modellerinde ekran değişimi yapılmasını gerektiren bazı durumlar vardır. Bunlar genelde ekranların hiçbir şekilde kullanılamadığı anlar olarak karşımıza çıkar. Telefon ekranının sıvı ile temas etmesi ya da suya düşmesi, telefon darbe alması ya da yüksek bir konumdan düşmesi ve dokunmatik panelde meydana gelen anlık problemler ekran değişiminin zorunlu hale gelmesine neden olur. Bu tür sorunlar karşısında ekran değişimi yapılmadığı sürece telefon ekranını normal bir şekilde kullanmak neredeyse imkansızdır.

Sony Xperia XA1 Plus Ekran Değişimi İçin Profesyonel Ekip

Siz de Sony Xperia XA1 Plus telefonlarınızda yaşadığını ekran problemleri için kaliteli ve hızlı çözümler sunan telefon servisimize gelin ve sizlere en kısa sürede profesyonel çözümlerimiz ile yardımcı olalım. Konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile profesyonel çalışmaların en doğru adresi olan servisimiz, aynı amanda son sistem ekipmanlar ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere güvence altında bir hizmet sunar. Ekran değişimi sırasında gerçekleştirilen tüm işlemler müşterilerin yanında ve bizzat gözü önde yapılır. Ayrıca ekran değişiminde telefon içinde yer alan verilere asla zarar görmez. Eğer siz de kaliteden ödün verilmeden bir ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, daha fazla beklemeden hemen bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yap