1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Sivas Ekran Değişimi

Sivas Ekran Değişimi
+ - 0

 

Sivas ekran değişimi konusunda sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman son teknoloji ekipmanlar ve bunların yanı sıra orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Marka ya da model fark etmeksizin orijinale en yakın kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantisi ile değişimler yapılır.
  • Ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz.
  • Tüm değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında olur.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Sivas ekran değişimi aynı zamanda siz müşterileri için kargo gönderim hizmeti ile değişim sunar. Sizler de telefonlarınızı kargo ile telefon servisimize gönderebilir ve bunun ardından kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılan telefonlarınızı kargo yoluyla teslim alabilirsiniz. Telefon servisimizde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir. Ayrıca garanti kapsamında sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Sivas garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede giderebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sivas

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan telefon servisimiz, her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için her zaman garanti kapsamında çözümler sunulur. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları Sivas garantili ekran değişimi sayesinde ortadan kaldırabilir ve ekranlarınızı en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değiştirebilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında karşılaştığınız sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Sivas

Samsung ekran değişimi ihtiyaçlarınız için hemen telefon servisimize uğrayın ve sizlere alanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümler sunalım. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Ayrıca telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ve değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda bulunan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bu sayede daha sonradan ekranlarınızda herhangi bir şekilde sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Sivas

Xiaomi garantili ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Sivas garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimizde Xiaomi telefonların ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez. Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Bunların yanında ekran değişimi ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Sivas

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler için sizler de hemen bizi tercih edin, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanın. Teknik servisimizde Huawei ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez.

Ekran değişimi ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar yaşanmaz.

Yorum Yap