1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Sinop Ekran Değişimi

Sinop Ekran Değişimi
+ - 0

Sinop ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Bunun yanında değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantili olarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında gerçekleştirilen işlemlerin tümü sizlerin gözü önünde olur.

Sinop ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo aracılığı ile teknik servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa sürede yapılır ve ardından yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Ayrıca değişimler her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de Sinop garantili ekran değişimi ile kısa süre içerisinde ekran sorunlarınızı giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sinop

iPhone ekran değişimi konusunda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, bir an önce teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Ayrıca her zaman orijinale en yakın iPhone ekranlar ile hizmet verilir. Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, garanti kapsamında yaptığı değişimler ile sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri sizler de garantili ekran değişimi Sinop ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca servisimiz bünyesinde en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim yapıldığını da söylemek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Sinop

Samsung ekran değişimi için sizler de telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve bunun yanında alanında uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun hemen ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sinop

Xiaomi garantili ekran değişimi ile hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan servisimiz, tüm ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunar. Cep telefonu ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi durumları sizler de Sinop garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca servisimizde en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri sunulduğunu da söylemek isteriz.

Bunların yanı sıra Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanılan telefon servisimizde, alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Ayrıca ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet sunulur. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Sinop

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler için sizler de hemen bizi tercih edin, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanın. Teknik servisimizde Huawei ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez.

Ekran değişimi ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca teknik servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar yaşanmaz.

 

 

Yorum Yap