1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Siirt Ekran Değişimi

Siirt Ekran Değişimi
+ - 0

 

Siirt ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri alanında uzman bir kadro ve orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Servisimizde tüm ekran değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Ayrıca değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez.
  • Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Siirt ekran değişimi aynı zamanda siz müşterilerine kargo yoluyla değişim hizmeti sunar. Telefonlarınızı kargo ile servisimize ulaştırmanız ardından ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından tekrar kargo yoluyla cep telefonlarınız adresinize gönderilir. Kargo gönderimi ile yapılan değişimlerde ücretler, çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Bu nedenle sizler de ekranlarınızda oluşan sorunları Siirt garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Siirt

iPhone ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde ekran değişimleri daima son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında teflonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Ayrıca değişim sonrasında yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Bunun sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve daha sonra telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Siirt

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde sizlere garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Siirt garantili ekran değişimi sayesinde kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Xiaomi Ekran Değişimi Siirt

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez.

Telefon servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Buna göre ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Siirt

Huawei garantili ekran değişimi ile hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, tüm ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Siirt ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanından servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri kaliteli ve uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Telefon servisimiz sektör genelindeki en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de Huawei telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlarına orijinale en yakın ekranlar ile hızlı ve kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Ayrıca ekran değişimlerinin tamamen sizlerin gözü önünde yapıldığını da belirtmek isteriz.

 

Yorum Yap