1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Şanlıurfa Ekran Değişimi

Şanlıurfa Ekran Değişimi
+ - 2

 

Şanlıurfa ekran değişimi hizmetleri ile sizler de ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri için daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet verilir. Ayrıca değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunların yanı sıra siz müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca değişimler parça ve işçilik garantisi altında gerçekleştirilir.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Şanlıurfa ekran değişimi ile telefonlarınızı servisimize göndererek de değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılarak tekrar sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri garantili olarak gerçekleştirilir. Sizler de Şanlıurfa garantili ekran değişimi ile ekran sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile değişim yaptırabilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında yaşadığınız sorunlar için de servisimize gelebilir ve ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Şanlıurfa

iPhone telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile hizmet veren firmamız, aynı zaman da orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Ekran değişimi sırasında işlemler sizlerin gözü önünde olur. Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi yapılır ve ardından gerekli kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Şanlıurfa

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Yapılan testler sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizlerin de ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Şanlıurfa

Xiaomi garantili ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman garanti kapsamında sizlere yardımcı olur. Sizler de Şanlıurfa garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Servisimizde Xiaomi ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi sonrasında ise bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Uzman ekibimiz değişimin hemen ardından ekranlarınızda gerekli kontrolleri yapar ve bunun ardından telefonlarınızı teslim eder.

Huawei Ekran Değişimi Şanlıurfa

Huawei ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapar. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında bilgileriniz silinmez ve ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmetler verildiğini de belirtmek isteriz.

 

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Benim telefon j7 prime sadece ön ekran çatlak dokunmatik ekran çatlak tamiri olur mu

  2. telefonum j7 prime ekran bir taraf görünüyor bir taraf görünmüyor kaça yaparsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.