1. Ana Sayfa
  2. Blog

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi
+ - 0

Samsung ön ve arka kamera değişimi çok dikkat edilen işlemlerdendir. Günümüzde telefon alırken de kamera özellikleri öne çıkmaktadır. Bu yüzden de kamera hasaarlaarı önemli olmaktadır. Kamera işlemlerinde olası sıkıntılar hızlı bir şekilde çözülmelidir.

Kamera değişikliklerinde bu anlamda eğitim almış kişilerden dönüş alınması daha sağlıklıdır. Yanlış bir hamle devreye de zarar verebilir. Akıllı telefonun düzenli çalışması gerekmektedir. Kameralardaki arızalar farklı sebeplerle oluşabilmektedir. Sadece ana karta bağlı olarak çok fazla arıza olmaz. Ana karttaki genel arızalar telefonun açılmamasına sebebiyet verebilmektedir. Bunun yanı sıra ekran ana kart üzerinden de müdahale gerektirebilir. Bu anlamda profesyonel bir destek unutulmamalıdır. Kameraların veriminin düşmemesi adına bu durum önem arz etmektedir.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung ön ve arka kamera değişimi işleminde dikkatli hareket edilmesi gerekir. Adım adım özellikle şekilde hareket edilmelidir. Kamera değişikliği için öncelikle telefonun tamamen demonte edilmesi gerekir.

Samsung cihazınızın modeline göre öncelikli olarak arka kapağı çıkarılır. Bundan sonra gerekli işlem için arkadaki tüm vidalar sökülür. Bu vida sökümünde dikkatli şekilde hareket etmek gerekir. Bundan sonra devrelerin hepsi ortaya çıkarılır. Devrelerin üst kısmında göreceğiniz üzere kameralar bulunmaktadır. Kameraları rahatlıkla yuvalarından çıkarabilirsiniz. Bu değişim işleminin tamamlanması için devreleri doğru bir şekilde vidalamak gerekmektedir. Bunları tamamladıktan sonra ön ve arka paneli yerleştirerek kullanıma devam edebilirsiniz.

Samsung Ön Ve Arka Kamera Değişimi Ayrıcalıklarımız

Samsung ön ve arka kamera değişimi işlemlerinde her zaman garantili hizmetler sunuyoruz. 6 aylık işçilik ve malzeme garantisi ile sizlerin yanınızdayız. Bunun yanı sıra müşteri hizmetlerimiz İstanbul içerisinde sürekli yönlendirmeler yapmaktadır. Sahada araçlı servis elemanlarımız bulunmaktadır. İstediğiniz zaman bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tüm öğrencilerimiz ve emeklilerimiz için %10 indirimler sunuyoruz. Her türlü tamirat konusunda sizlere gerekli hizmetleri sunuyoruz. İstanbul dışından da kargo ile gönderi yapabilirsiniz. Kargonuz aynı gün içerisinde teslim edilir. Kargo personeli yanında müdahale yapılır. Sizleri de canlı olarak kamera görüntüsü ile arıyoruz. Sizler de yapılan müdahaleyi görebiliyorsunuz. Tüm konularda sizler de bize ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap