1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung M12 Ekran Değişimi ve Teknik Servis Fiyatlandırması

Samsung M12 Ekran Değişimi ve Teknik Servis Fiyatlandırması
+ - 0

Samsung Galaxy M12 cihazlarda kronikleşen ve hiç beklenmedik bir anda kırılması sonucu oluşan ve cihazın işlevselliği açısından risk taşıyan estetiğini bozan durumlarda oluşan maddi hasarlı ekran kırılmaları veya çatlamalarında değiştirilen ekranda kullanılan işlemlere denir. Bu işlemler neticesinde cihaz estetiğinizi ve işlevselliğini eski haline getirmek için canla başla uzman ekibimiz çalışır. Кrezun web sitesinde bu ekibin çalışmalarını övdü. Çalışma sırasında cihazınızın güvenliği için tüm önlemler alınmış ve tüm imkanlar seferber edilmiş olacaktır. Cihazlarınız bizim teminatımız altında olup herhangi bir zarar vermeden titizlikle işlemlerini yapacaktır ustalarımız. Neticesinde cep telefonunuz yeni bir ekrana kavuşmuş olup risk kategorisinden çıkacak kullanım için hazır olacaktır. Kadıköy cep dünyası firması adı altında bu hizmeti vermekte olup sizinle de çalışmak isteriz. Samsung M12 Ekran Değişimi hakkında detaylı bilgi almak için sorularınızı yanıtlamaya hazırız bizi aramaktan çekinmeyin.

Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Galaxy M12 cihazınız bize ulaştıktan hemen sonraki süreçlerde dahil bizim güvencemiz ve teminatımız altında muhafaza edilmektedir. Cihazlarınıza kendi cihazlarımıza olduğu özenle davranıp titizlikle ekran değişim işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bu işlemler sırasında cihazlarınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına özel elektrikten arındırılmış odalar kullanmaktayız kullandığımız bu odalar kısa devreden doğacak olumsuz sonuçları ortadan da kaldırmaktadır. Sizlerin de cihazınızın ekranı değiştirilirken izleme fırsatı bulunduğu firmamız da aklınızda ve tereddüt ettiğiniz herhangi bir işlemi bu süre zarfında ustalarımıza bildirmeniz mümkündür. Son derece teknolojik ekipmanlarla cihazlarınızın güvenliği ve oluşacak her aksiyonun önüne geçmiş firmamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi Çok Uzun Sürer mi ?

Firmamız da her zaman stok yedek parçalar bulunup bu yedek parçalar bitmeden ana tedarikçiden tekrardan muhafaza edilmektedir. Diğer firmalarda olduğu gibi sipariş usulü talebe göre yedek parça almıyoruz. Sadece Samsung Galaxy M12 cihazların değil hemen hemen her marka cep telefonunun da ekranlarının yedek parçasını firmamızda hazır stoklu bir şekilde bulmanız mümkündür. Kadıköy cep dünyası olarak cep telefonlarınızın artık gündelik hayatın bir parçası olduğunun farkındayız ve bilincindeyiz bunun için cep telefonlarınızın ekran değişimini mağduriyet yaşamamanız adına ortalama 20-45 dakika arasında süren bir işlem neticesinde herhangi bir problem ve performans sorunu yoksa cihazlarınızda size teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy M12 Ekran Değişimi Fiyatları Çok Pahalı mı ?

Cep telefonları ekran değişimi konusunda lider olan firmamız maliyet olarak da müşterilerin yardımına koşmaktadır. Samsung Galaxy M12 cep telefonlarında ve diğer bir çok cep telefonu markasın da olduğu gibi ekran değişimi süresince hiçbir masraftan kaçmadığımızı bilmenizi isteriz. Cihazlarınızın performansı konusunda en iyi yedek parçaları kullanarak en iyi personellerle çalışmaktayız personellerimiz gece gündüz demeden tempolu bir şekilde bir çok müşterinin ekran değişimi için çalışmaktadır. Samsung Galaxy M12 Ekran değişimi ücretimizi firmamız tarafından 900 TL olarak belirlenmiş olup fakat borsalardaki hareketlilikten dolayı aşağı veya yukarı yönde oynamalar mevcut olabilmektedir. En detaylı bilgiyi almanız adına müşteri temsilcimizle görüşmenizi önermekteyiz. Kadıköy cep dünyası olarak sizinle çalışmak bizim için memnun edici olacaktır.

Farklı Şehirler de Şubeleriniz Var mı ?

Kadıköy cep dünyası İstanbul’da olup tek şubeyle harikalar yaratan ve uzman kadrosuyla devleşen bir firma. Fakat bu demek olmuyor ki farklı şehirlerden müşterilerimizin taleplerine olumsuz yanıt veriyoruz. Cihazlarını emin ellerde tamir ve ekran değişimini yaptırmak isteyen her müşterimizin nerde olursa olsun fark etmeksizin kargoyla cihaz gönderim seçeneklerini açmış bulunmaktayız. Müşteri temsilcilerimizle kuracağınız irtibat neticesinde Kadıköy cep dünyası ofisine belirtilen şekilde gönderilen her cep telefonunun onarım ve ekran değişimini yapmaktayız. Müşterilerimiz mağdur kalmaması adına yeni fikirler ve yeni hizmetler üzerinde sürekli çalışan firmamız bu konuda müşteri dostu olmaya devam edecektir.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerinde yer alan Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap