1. Ana Sayfa
  2. Blog

Samsung Kasa Değişimi

Samsung Kasa Değişimi
+ - 2

Samsung kasa değişimi düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Kasa değişimi nasıl yapılır? Hangi konulara dikkat edilmelidir? Bu yazımızda sizlere detaylı şekilde bilgi vereceğiz. Kasa değişikliği uzman eller tarafından yapılmalıdır. Farklı sebeplerle karşımıza bu tarz bir değişiklik gereksinimi çıkabilir.

Kasa değişikliği yapılırken gereksinim duyulan parçalar vardır. Zamana bağlı olarak da sıkıntılar karşımıza çıkabilir. Bunun yanı sıra kullanıma bağlı da olabilir. Kasa değişiklikleri kırılma, çizilme ve ya ezilme sebebiyle karşımıza çıkabilir. Burada vakumlu sistemlerle ön ekranı çıkarmak önemlidir. Ayrıca kasa değişikliği yapılırken demonte işlemi önemlidir. Tekrar montajı demonte işleminden daha da zor ve dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Hassasiyetin zarar görmemesi için dikkat edilerek işlem yapılması sağlanır.

Samsung Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung kasa değişimi bir kaç farklı sebeple karşımıza çıkmaktadır. Bunların sebepleri ezilme, kırılma ya da çatlama olabilir. Bazen bataryaya bağlı olarak genleşmeden de kaynaklanabilir. Değişimlerin yapılması sırasında kontrollü işlemler önemlidir.

Kasa değişikliğinde öncelikli olarak ekran kısmının çıkarılması gerekir. Bu bazen vakumlu sistemlerle yapılır. Bazen de kesme işlemi ile üst kısımdan başlanarak yapılır. Bu işlemler sırasında dikkat edilmesi gereken ekranın zarar görmemesidir. Ekran kısmı çıkarıldıktan sonra devrelerin sökümü yapılır. Devreler vidalı kısımlardır. Bu yüzden de ince tornavida ile tüm demonte işleminin yapılması gerekir. Demontaj sonrasında kasa değiştirilir. Kasa değişikliği sonrasında montaj işlemi de çök önemlidir. Devrelerin zarar görmeden montaj işlemi yapılmalıdır.

Samsung Kasa Değişimi İşlemleri

Samsung kasa değişimi işlemlerinde her zaman yanınızdayız. İstanbul’un her yerine ayağınıza kadar servis sunuyoruz.  İstediğiniz anda sizlere ayağınıza kadar hizmet sunuyoruz. 15 dakikada sizlere gerekli hizmeti sunuyoruz. 6 aylık garanti dahilinde yanınızdayız. Gerek işçilik gerekse malzeme için garantiler sizlerle.

Kasa değişikliği için teknolojiyi takip ediyoruz. Sizlere Türkiye’nin her yerinde kameralı hizmet sunuyoruz. Böylece hizmetleri gözlerinizle görüyorsunuz. Ekiplerimiz servis konusunda sürekli olarak eğitimler almaktadır. Böylece çok daha kontrollü ve hızlı şekilde dönüşler sunulabilmektedir. Firmamızın sizlere sunduğu garantiler dahilinde sizler de hizmet alabilirsiniz. Ayrıca emeklilerimize ve öğrencilerimize özel %10 indirim fırsatları sunuyoruz. Amacımız sizlerin memnuniyetinizi sağlamaktır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Ekranımda pembe çizgi oluştu sebebi nedir sorun nasıl çözülür kullandığım cihaz iphone x

  2. iPhone X ekran değişimi en son ne olur abi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.