1. Ana Sayfa
  2. Genel

Samsung İç Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?

Samsung İç Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girer Mi?
+ - 0

Samsung iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? siz de çok fazla merak ediyorsanız, sizlere bu konuda yardımcı olacak ve ekran değişimi konusunda bazı bilgiler vermeye çalışacağımız. Öncelikle iç ekran kırılması sonucu telefonlarda oluşan problemin garanti kapsamında tamir ve onarım görmesi için kullanıcı kaynaklı bir hata olmaması şarttır. Çünkü üretici firmalar iç ekran sorunlarında kullanıcı hatalarını garanti kapsamında değerlendirmez ve bunun yanında ücretli bir şekilde iç ekran kırılması tamiri yapar. Bu nedenle kullanıcı kaynaklı bir hata ise büyük ihtimalle ücret ödemeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Anca bu durumun tam tersi olarak eğer kullanıcı kaynaklı bir hata yoksa ekran değişimleri garanti kapsamı içerisinde gerçekleştirilebilir.

Samsung iç ekran kırılması garanti kapsamına girer mi? konusunda bir başka husus ise kaskolu ekran değişimi hizmetleridir. Eğer telefonunuzu satın alırken kasko yaptırdıysanız, iç ekran değişimi gibi sorunlarınızı bu şekilde de ücretsiz olarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Genelde kaskolu hizmetlerde kullanıcı hatası olsa da olmasa da iç ekran değişimleri ücretsiz bir şekilde kasko kapsamında yapılır ve bu şekilde kullanıcı hatası olup olmadığı araştırılmaz. Böyle bir durumda ise iç ekran kırılması ne kadara yapılır? sorusu direkt olarak ortadan kalkar ve ücretsiz ekran değişimi ile iç ekran sorunu giderilir. Ancak kasko olmadığı durumlarda garanti kapsamı için açıklamış olduğumuz diğer tüm durumlar geçerlidir.

İç Ekran Kırılması Nasıl Çözülür?

Siz de Samsung telefonlarınızın ekranlarında iç ekran kırılması gibi sorunlar karşısında öncelikle ekran değişiminin en etkili çözümlerden biri olduğunu bilmelisiniz. Çünkü ekran değişimi yapmadan ekranınız olduğu gibi kullanamaz ve çoğu zaman sorun yaşarsınız. İç ekran kırılmaları genelde ekranda mürekkep akması ve bunun yanında yatay ve dikey renkli çizgilerin çıkmasına enden olmaktadır. Yaşana bu sorun u ortadan kaldırmak içinse ekran değişimi yapılması ve soruna kalıcı bir çözüm üretilmesi en akılcı yollardan biri olmaktadır. Peki, iç ekran kırılması nasıl düzeltilir? ve genel olarak ekran değişiminde nasıl bir yol izlenir? Sizlere anlatmaya çalışalım.

  • Akıllı telefonlarda İç ekran değişimi yaklaşık olarak 20 dakika kadar sürer ve yoğunluk olmaması halinde kısa süre içerisinde halledilir.
  • Firmalar iç ekran değişimleri için alanında uzman ve deneyimli kadro işle çalışır.
  • Değişimin gerek öncesinde gerekse de sonrasında telefonlara format atılmaz ve bunun yanında telefonlar asla sıfırlanmaz. Bilgi güvenliği her zaman ekran değişimlerinde önemli bir konumda yer alır ve bu nedenle iç ekran değişimi yapan firmalar telefonlardaki bilgilere müdahale etmez.
  • Her telefon modeli için hem orijinal hem de orijinale yakın ekran alternatifleri sunulur.
  • Ayrıca iç ekran değişimi gerçekleştirildikten sonra yeni ekran üzerinde bazı testler yapılır ve ekranın sorunsuz bir şekilde çalıştığı tespit edilmesinin ardından teslimat işlemleri gerçekleştirilir.
  • İç ekran değişimleri genel olarak parça ve işçilik garantili hizmetler ile yapılır. Bu şekilde kullanıcılar aldıkları hizmet sonrasında benzer sorunlar ile karşılaşmaları halinde tekrar ücretsiz destek alma imkanını elde eder.
  • Ekran değişimleri kargo yolu ile başta olmak üzere müşterinin kendi adresinde de yapılabilir. Önemli olan firma ile iletişime geçilmesi ve bunun ardından iç ekran değişimi talebinde bulunulması kadar kolaydır.
  • Bunların yanında kırılmaz cam koruyucusu desteği de firmaların müşterilerine aynı sorunları yaşamamaları için sunduğu hizmetler arasında yer alır.

Samsung İç Ekran Kırılması Sorunu İçin Parça ve İşçilik Garantili Hizmetler

İç ekran değişimi konusunda kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, sizleri de bir an önce firmamıza bekliyoruz. Bizimle kısa süre içerisinde ekran problemlerini ortadan kaldırabilir ve bunun yanında iç ekran değişimlerinizi profesyonel teknisyenlerimize yaptırabilirsiniz. Alanında uzman personelleri ile hizmet veren firmamız, aynı zaman ekran değişimlerinde son teknoloji ekipman ve donanımlar ile hizmet verir. Bunun yanında müşteri adresinde ve kargo yolu ile ekran değişimi yine firmamız tarafından sunulur. Tabi bunların yanında parça ve işçilik garantili hizmetler de yine firmamızın sizlere özel avantajları arasında yer alır. Siz de ayrıcalıklı bir ekran değişimi ve uygun fiyatlar için hemen firmamıza gelin ve iç ekran değişiminde kaliteli hizmetlerimize daha yakından ortak olun.

Yorum Yap