1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi

featured

Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimize gelin ve alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile sizlere yardımcı olalım. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans açısından bir değişiklik yaşanmaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Tüm değişimler parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi ile yanı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde değişim hizmetleri alabilirsiniz. Telefon servisimizde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Siz müşterileri için kırık, çizik ve çatlak ekran değişimi hizmetlerinde garanti kapsamında çalışan firmamız, her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bizimle en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Servisimiz Samsung ekran değişimi hizmetlerinde uzman ekibi ile her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin hemen ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Buna göre kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizlerin de kendi ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir. Bu sayede ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ucuz Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümlerin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, sektör genelinde oldukça ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Sizler de çatlak, çizik ya da kırım ekran değişimi hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir ve telefon servisimiz sayesinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler elde edebilirsiniz. Sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için hemen servisimize gelin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde edin.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda kargo ile cihaz gönderimi hizmeti aracılığıyla ekran sorunlarınızı giderir. Sizler de kargo ücretlerinin çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılandığı Samsung ekran değişimi hizmeti için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere her ne kadar uzakta olursanız olun, yardımcı olalım. Kargo yoluyla servisimize ulaşan telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır ve ardından yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir.

Samsung Galaxy S20 Ultra Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimiz bünyesinde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızı bellek birimi üzerinde değil, tam aksine görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Sizler de telefonlarınızda bilgi güvenliğinin tam olarak sağlandığı bir servis ile çalışmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümlere ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Ultra Garanti Kapsamında Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler verir. Sizler de hem kaliteli hem de garanti kapsamında değişim hizmetleri almak için bizi tercih edebilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca garantili ekran değişimi hizmetlerimiz sonrasında ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Yorum Yap

Yorum Yap