1. Ana Sayfa
  2. Genel

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi
+ - 0

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile ortadan kaldırabilirsiniz. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından düşüşler yaşamaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri parça ve işçilik garantili olarak sizlere sunulur.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi hizmetleri ile telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda oluşan sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Servisimize gelme imkanınız olmasa dahi telefonlarınızı servisimize kargo ile göndermeniz halinde ekran değişimleriniz en kısa sürede gerçekleştirilerek sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere hizmet sunar. Servisimiz kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişimler yapar.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimiz bünyesinde yapılan ekran değişimleri ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez. Sizler de ekran değişimi sırasında bilgi güvenliğine çok fazla önem veriyorsanız, hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve firmamız ile hızlı ve güvenilir çözümlerin tam ortasında yer alın.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde her zaman alanında uzman bir ekip ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı çözümleri ile öne çıkar. Servisimizde Samsung Galaxy S20 Ultra ekran değişimi hizmetleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ayrıca ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişiminin hemen ardından ise yeni ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Garantili Ekran Değişimi

Telefon servisimizde siz müşterilerimiz için her zaman garanti kapsamında hizmetler sunulur. Ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi yapılmasının ardından yaşadığınız ekran sorunları için de servisimizde ücretsiz destek alabilirsiniz. Sizler de garantili ekran değişimi hizmetleri için hemen servisimiz ile iletişime geçin ve bizimle güvence altında bir hizmet alın.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları servisimize gelme imkanınız olmasa dahi kısa süre içerisinde çözüme ulaştırmanız mümkündür. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, alanında uzman ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde çözüme ulaştırılır ve bunun ardından da yine kargo ile adresine kadar geri gönderilir. Bunların yanı sıra kargo ile yapılan ekran değişimi hizmetlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir.

Samsung Galaxy S20+ Plus Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler için hemen bizimle iletişime geçin ve konusunda uzman ekibimiz ile hızlı çözüme elde edin. Servisimiz sektör genelinde ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Bu nedenle bizimle hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler elde etmeniz her zaman için mümkündür.

Yorum Yap