1. Ana Sayfa
  2. Blog
  3. Samsung Galaxy S20 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20 Ekran Değişimi

featured

Samsung Galaxy S20 ekran değişimi konusunda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, sektörün önde gelen isimleri arasında yer alır. Deneyimli ve uzman ekibi ile ekran değişimi hizmetleri sunar ve ayrıca değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanır. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapana firmamız sayesinde telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı ve hassasiyeti açısından performans düşüklüğü meydana gelmez. Ayrıca ekran parlaklığı da eski kalitesine geri döner. Firmamız bünyesinde yapılan değişim hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize;

  • Her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim hizmetleri sunulur.
  • Ayrıca ekran değişimleri için en az 6 ay garanti kapsamında hizmet verilir.
  • Değişim esnasında yapılan tüm işlemler kameralar tarafından kayıt altına alınır.

Samsung Galaxy S20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy S20 ekran değişimi teknik servisimizde daima deneyimli ve tecrübeli bir ekip ile gerçekleştirilir. Ayrıca değişim hizmetlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımızda ekran değişimleri yapılır.

Diğer yandan ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekran çeşitli testlere tabi tutulur. Böylece ekranda herhangi bir sorun olup olmadığı kontrol edilir. Daha sonra sizlerin de onayı alındıktan sonra teslimat gerçekleştirilir.

Teknik servisimiz bünyesinde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir.

Ekran değişimi sırasında tüm işlemler siz müşterilerimizin gözü önünde yapılır. Bu şekilde akılda soru işareti oluşturacak hiçbir duruma izin verilmez. Ayrıca teknik servisimiz, ekran değişimlerinde garanti kapsamında hizmet sunar ve değişimi yapılan tüm parçalar için en az 6 ay garanti verir.

Samsung Galaxy S20 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Ekran değişimi hizmetlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan teknik servisimiz, aynı zamanda uzman ekibi ile değişim yapar. Samsung akıllı telefonların ekran değişimleri servisimizde ortalama 45 ila 60 arasında değişen zaman aralıklarında yapılır. Servisimizin yoğun olduğu anlarda bu süre biraz daha uzayabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap