1. Ana Sayfa
  2. Genel

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi
+ - 0

Samsung Galaxy S10 Lite ekran değişimi için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile çalışır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özelliklerin performansında düşüş yaşanmaz. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında ekran değişimi ardından bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S10 Lite ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızı servisimize gönderebilir ve kargon gönderim hizmeti ile sunduğumuz ekran değişimlerinden yararlanabilirsiniz. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, en kısa sürede ekran değişimi yapılarak tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimizde garantili ekran değişimi hizmetleri verilir. Sizler de servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de servisimiz tarafından sunulan ücretsiz destekten faydalanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren firmamız, hızlı ve kaliteli çözümlerin de en doğru adresidir. Tamamen sizlerin gözü önünde yapılan ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile gerçekleştirilir. Değişim sırasında asla yapıştırıcı madde kullanılmaz ve bunun yanında panelli ekran değişimleri yapılır. Tüm ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Değişimin hemen ardından ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılır. Bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlarda servisimize gelme imkanınız olmasa dahi kargo gönderim hizmetimiz ile ekran değişimleri yaptırabilirsiniz. Servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri kargo ile cihaz gönderimi sayesinde de gerçekleştirilir. Servisimizde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda aynı gün ekran değişimi yapılır. Bunun ardından ise telefonlarınız en kısa sürede içerisinde yine kargo ile geri gönderilir. Tabi aynı zamanda kargo ücretleri ise bizzat firmamız tarafından ödenir. Kargo ile cihaz gönderimi sırasında hiçbir şekilde kargo ücreti ödemezsiniz.

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile kaliteli profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Servisimiz kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır. Bellek birimi üzerinde herhangi bir çalışma yapılmadığı için bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.

Samsung Galaxy S10 Lite Panel ve Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Panelli ekran değişimleri ile ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Böylece telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile ekranlarınız daha dayanıklı ve kullanım ömrü uzar.

Samsung Galaxy S10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Servisimiz bünyesinde Samsung telefonlarınız aynı zamanda garanti kapsamında ekran değişimi hizmeti alır. Garantili ekran değişimi Samsung telefonlarınız için en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi yapılmasının ardından telefonlarınızda oluşan ekran sorunları için de servisimiz tarafından ücretsiz destek sunulur.

Yorum Yap