1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi
+ - 0

Samsung Galaxy Note 10 Lite ekran değişimi için sizler de telefon servisimize gelin, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple hızlı çözümler elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır ve son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerinde performans kaybı meydana gelmez. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır.
  • Ekran değişimi arasından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ayrıca değişim sırasında ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy Note 10 Lite ekran değişimi için sizler de cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu sayede ekranlarınızda oluşan sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo yoluyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve ardından telefonlarınız tekrar kargo aracılığı ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunun yanında servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız sorunları firmamıza gelerek en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilir ve değişim sonrasında meydana gelen ekran sorunları için de ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile hizmet veren servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile hızlı çözümler sunar. Servisimizde Samsung ekran değişimi hizmetleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca hiçbir şekilde yapıştırıcı madde kullanılmaz. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Bunların yanı sıra ekran değişimi ardından sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ucuz Ekran Değişimi

Sizler de Samsung telefonlarınızın ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile gerçekleştirilir. Bunun yanında telefon servisimiz sektör geneline en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olarak ön plana çıkar. Bütçenize uygun çözümler için sizler de bizi tercih edebilir ve firmamız ile ekran sorunlarınızı bütçenize uygun koşullar ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde sizler de hızlı ve güvenilir bir hizmet almak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere profesyonel çözümler sunan firmamız, Samsung telefonlarınızda en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri sunar. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız telefonlarınızı dilediğiniz her an bize getirebilir ve sunduğumuz profesyonel çözümleri daha yakından görebilirsiniz. Firmamız, aynı zamanda ekran değişimi sonrasında yaşanan sorunlar için de sizlere ücretsiz destek sunar.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimizde tüm ekran değişimleri konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenler ile gerçekleştirilir. Bunun yanında daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır. Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemler ise sizlerin gözü önünde olur. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin değişim esnasında yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapmasıdır. Bellek birimi üzerinde herhangi bir çalışma yapılmadığı için bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Eğer sizler de telefonlarınızda yer alan bilgiler konusunda hassas bir yapıya sahipseniz, daha fazla zaman kaybetmeden servisimiz ile iletişime geçin ve bizimle hızlı ve güvenilir çözümler elde edin.

Yorum Yap