1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy M31S Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M31S Ekran Değişimi
+ - 0

Uzman teknik personel ve başarıya durmadan imza atan Kadıköy cep dünyası ile cep telefonlarınızın ekranını değiştirmek için en doğru yer. Firma olarak cep telefonları konusunda ileri düzeyde tecrübe sahibiyiz.  Samsung Galaxy M31S cep telefonlarınız için en doğru kararları alıp en doğru ve güvenli şekilde ekran değişimini sağlamak  için elimizden geleni yapıyoruz. Felsefemizde asla hataya yer vermeyip bu hataları önceden tasarlayıp alınacak aksiyonlarla önüne geçmekteyiz. Cihazlarınız için son derece teknolojik ekipmanlarla donatılmış ofisimiz masraf ve güvenlik konusundan asla kısmamıştır. Kalitemizin ne denli olduğunu test etmek isteyen müşterilerimizi her zaman ofisimizde ağırlamayı memnuniyetle karşılamaktayız. Özel odalarda ekran değişimini yapıp en iyi şekilde performans sergilemesi için ustalarımız tarafından canla başla çalışmaktayız. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutup bu anlamda oluşacak her türlü sonuç karşısında hazırlıklıyız.

Samsung Galaxy M31S Ekran Değişimi Ne kadar Sürer

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Kadıköy cep dünyası müşterileri için her anlamda pratiklik sağlamak adına gece gündüz demen tam tempoyla çalışmaktadır. Personellerimiz yoğunluğa aldırış etmeden tempolu bir şekilde bize gelen Samsung Galaxy M31S cihazınızın ekranını aynı gün içerisinde kısa bir işlemin ardından ekran değişimi tamamlandıktan hemen sonra size teslim ediyor. Firmamız da talebe göre yedek parça siparişi sorunu olmayıp her marka ve modelin yedek parça ekranı bulunmaktadır. Bu sayede cep telefonlarınızı günlerce bekletmek yerine aynı zaman dilimi içerisinde onarım ve bakımını ekran değişimini yapmaktayız. Firmamızın size en iyi hizmeti en iyi şekilde vereceğinden hiç şüpheniz olmasın. Ekran değişimi süresi firmamız içerisinde minimum maksimum olarak 20 ile 45 dakika arası sürmektedir. Bu süre zarfında cihazınızı bazı testlere tabi tutulur ve bu testler neticesinde cihazınızda sorun görünmüyorsa eğer işlemler sonlandırılır ve cihazınız size teslim edilir.

Samsung Galaxy M31S Ekran Değişimi Fiyatı nedir ?

Ucuzluk konusunda ve kaliteli hizmet hususunda pazarda en iyisi olduğumuzu düşünüyoruz. Bu sonuca siz değerli müşterilerimiz sayesinde varmış olup bizi zirveye getirdiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz. Samsung Galaxy M31S cihazlarınız için önemli olan her türlü önlemi aldık. Gerekli malzemelerin en üst düzey teknoloji sahibi olanlarını seçip aldık masraftan asla kısmadık , müşteri memnuniyetini ön planda tutup gerekli her tedbiri aldık. En özel ve en iyi yedek parçalar kullanarak cep telefonlarınız için en güvenli seçimleri yaptık. Tüm bu hizmetler karşılığında sadece firmamız tarafından belirlenen ücret 1250 TL’dir. Fakat bu fiyatlar anlık olarak değişmektedir. Bunun sebebi dövizden kaynaklı olmakla beraber enflasyonda neticesinde oluşabilmektedir. Bu nedenle en güncel ve doğru bilgiyi firmamızı arayarak edinebilirsiniz.

Samsung Galaxy M31S Ön Cam Değişimi Yapıyor musunuz ?

Firma olarak cep telefonu cihazlarına zarar verebilecek ve bunu tamir çatısı altında yapılan her işleme ve hizmete karşıyız. Dolayısıyla sadece Samsung Galaxy M31S cep telefonları için değil tüm cep telefonları için aynı cümlemizi kullanırsak yanlış olmaz. Dolayısıyla ön cam değişimi adı altındaki işlemleri de tasvip etmemekteyiz. Bunun nedeni ise ön cam işleminde ısıl işlem kullanılmasıdır. Ön cam işlemi cihazınızdan kırılan parçayı yüksek ısı kullanarak ekrandan çıkarılma işlemidir. Bu ısı maalesef sadece ekrana değil ekranın altında olan ve cihazınız için önemli ve hayati önem taşıyan aksamlar tarafından emilmektedir. Daha sonrasında ileride sıkıntı çekmenize neden olacak bu işlemlerin tamamını firma olarak yapmamaktayız. Firmamız her zaman cihazlarınızın en iyi şekilde onarılmasından yana olup uzun ömürlü olması için hizmet vermektedir.

Neden Kadıköy Cep Dünyası ?

Kadıköy cep dünyası yıllardır hizmetlerine devam etmekte olup bu anlamda en iyi hizmetleri vermek için çabalayan ve cihazlar için en son teknolojiyle donatılmış ekipmanlar ile hizmet veren firmadır. Firmamız müşteriler tarafından gözde edinmiş ve bir çok müşterimizin de referans olarak müşteri getirdiği bir firmadır. Web tarayıcınızdan firmamız için kısa bir araştırma yaparak önemli bulgular elde edebilirsiniz. Bu bulgular neticesinde firmamızın müşteriler gözünde ne kadar iyi bir konum taşıdığını öğrenebilir ve firmamızın ne şartlar altında çalıştığını ofisimizi ziyaret ederek öğrenme fırsatı elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap