1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy M11 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M11 Ekran Değişimi
+ - 0

Samsung Galaxy M11 ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Siz müşterileri için ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir kayıp yaşamaz. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar ile hizmet verilir.
  • Bunun yanında ekran değişimi ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Ayrıca değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy M11 ekran değişimi için telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize göndermeniz yeterlidir. Telefon servisimize gelme imkanınız yoksa sizler de hemen kargo gönderim hizmetimiz ile cep telefonlarınızı bize gönderin ve kısa süre içerisinde ekran sorunlarınızı giderelim. Servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemler için servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Samsung Galaxy M11 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda uzman bir ekip ile değişimler yapar. Bunun yanında servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bu sürenin hemen ardından ise ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonrasında ise herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi ardından sizlerin de kendi ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Samsung Galaxy M11 Panelli Ekran Değişimi

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızdaki iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Panelli ekran değişimleri sonrasında ise telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Samsung Galaxy M11 Garantili Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında değişim hizmetleri sunar. Sizler de garantili ekran değişimi için hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları güvenilir bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda oluşan sorunlar için ücretsiz destek sunulur.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Sizler de ekran değişimi konusunda servisimize gelmeden değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile telefon servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir ve sizlere ekran değişimi ücreti dışında herhangi bir ek maliyet çıkarılmaz.

Samsung Galaxy M11 Ekran Değişimi Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran değişimlerinde kaliteli ve hızlı çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, daima uzman bir ekip ile hizmet verir. Servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi sırasında ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Yorum Yap