1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi
+ - 0

Samsung Galaxy A9 (2018) ekran değişimi hizmetlerinde siz de uzman ve deneyimli bir ekip çalışması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda ekran değişimleri alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yapılır ve son sistem ekipman ile değişim hizmet sunulur. Bunun yanında servisimizde hiçbir şekilde samsung a9 ön cam değişimi tek başına yapılmaz. Bunun yerine ekranı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Bu şekilde telefon ekranlarında sonradan ortaya çıkabilecek beyaz nokta ya da sarı leke gibi problemler de tamamen ortadan kaldırılmış olur.

Samsung Galaxy A9 (2018) ekran değişimi konusunda siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlarda hizmet almak istemez misiniz? Neden olmasın diyorsanız, hemen telefon servisimize gelin ve sizlere samsung a9 2018 ekran fiyatı olarak oldukça uygun fiyat aralıkları ile yardımcı olalım. Bütçe dostu bir ekran değişimi hizmeti için bizi tercih edebilir ve bunun yanında sektörün en profesyonel hizmetleri ile karşılaşabilirsiniz. Kırık, çizik ya da çatlak ekranlı telefonlar için siz de hemen telefon servisimize gelin ve sizlere kaliteli çözümlerimiz ile etkili ve kalıcı sonuçlar sunalım.

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi İçin Hızlı ve Kaliteli Çözümler Sunuyoruz

Siz de ekran değişimleri sırasında telefonlarınızda yer alan bilgilerin hiçbir şekilde zarar görmesini istemiyorsanız, kaliteli ve hızlı çözümler için telefon servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimi sırasında telefonlar sıfırlanmaz ve telefon içinde yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde zarar görmemesi için gereken her şey yapılır. Bunun yanında servisimizde yapılan ekran değişimlerinde gerçekleştirilen tüm işlemleri yakından izleme şansına sahip olabilirsiniz. Genel olarak Samsung akıllı telefonların ekran değişimlerinde sizlere sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Servisimizde Samsung Galaxy A9 akıllı telefonların ekran değişimleri ortalama 45 dakika kadar sürer. Serviste yoğunluk olması halinde ise 2 saate kadar uzayan bir değişim süresi ortaya çıkabilir.
  • Bunun yanında değişim sırasında herhangi bir sorun ya da aksaklık yaşanmaması adına alanında uzman ve tecrübeli bir ekip görev alır.
  • Siz müşterilerine 6 ay parça ve işçilik garantisi ile hizmet veren servisimiz, değişim sonrasında benzer sorunlar yaşamanız halinde ücretsiz destek sunar.
  • Ekran değişimi öncesi ya da değişim esnasında telefonlarda sıfırlama yapılmaz. Aynı zamanda telefon içinde bulunan tüm bilgiler olduğu gibi kalır ve zarar görmez.
  • Telefonlarda ekran değişimi yapılmasının ardından hemen ardından yeni ekran bazı testler ile kontrol edilir. Bu şekilde ekranın düzgün çalıştığından emin olunur ve sonrasında telefon müşteriye teslim edilir.
  • Servisimiz her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanarak ekran değişimi hizmeti verir.
  • Ayrıda ekran değişimlerinde telefonlarda gerçekleştirilen tüm işlemler müşterilerimizin gözü önünde yapılır ve tüm işlemler bu şekilde yakından takip edilebilir.
  • Bunların yanı sıra servisimizde kargo yoluyla da ekran değişimi yapılır. Bunun için kargo ile telefonlarınızı servisimize kadar göndermeniz yeterli olur. Telefon servisimize ulaşan telefonlar aynı gün ekran değişimi yapılarak kargo ile sizlere geri gönderilir.

Servisimiz Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapar?

Telefon servisimizde yapılan ekran değişimleri genelde ekranlarında kırılma, çatlama ya da çizik olması halinde yapılır. Bunun yanında ekran dokunmatiğinin bozulması ve ekranda oluşan sıvı teması gibi durumlarda ekran değişimi gerektirir. Servisimiz siz müşterileri için ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlarda profesyonel çözümler ortaya koyar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için bizi tercih edebilir ve bizimle kısa süre içerisinde kalıcı ve aynı zamanda etkili çözümle elde edebilirsiniz.

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişiminde Profesyonel Hizmetler

Siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimi hizmetleri sunan servisimiz, değişim sırasında son sistem ekipman ve donanımlar ile hizmet verir. Ayrıca sizleri güvence altına almak adına servisimizde parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur. Ekran değişimlerinde bilgilerinize hiçbir şekilde zarar gelmez ve bunun yanında telefonlarınız sıfırlanmaz. Eğer siz de sektörün en uygun fiyatlarıyla kaliteli ve hızlı bir ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere kalıcı ve etkili çözümlerimiz ile yardımcı olalım.

Yorum Yap