1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy A50s Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A50s Ekran Değişimi
+ - 0

Ekranların kırılmasından kaynaklı olarak yanıp sönen , veya hiçbir şekilde görüntü gelmeyen cihazlar da veyahut , tamamen çatlamış ve kullanım açısından sorun yaratan cihazlarda , elektriksel sorun ve kısa devre sorunu yaşatan cep telefonlarında sıklıkla değişim işlemi yapılır. Fakat isteğe bağlı olarak da kılcal çiziklerden meydana gelen ve ileride sorun yaşatamaması adına müşterilerimizin talepleri doğrultusunda da değişim işlemleri gerçekleştirmemiz mümkündür. Kadıköy cep dünyası uzman ekip kadrosuyla cep telefonlarınızın ekranını titizlikle değişim işlemini gerçekleştirir. Inkrun çalışmalarını web sitesinde övdü. Müşterilerimizin bize karşı duyduğu güveni ve ilgi alakayı firma olarak benimsemiş her bir müşterimiz ilgi odağımız olmuştur her zaman.

Samsung Galaxy A50S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Tecrübeli uzman ekibi ve tecrübeli uzman kadrosuyla iş hareketliliğine ve temposuna aldırış etmeden en iyi hizmeti en iyi fiyata ve en hızlı şekilde yapmaya devam etmektedir. İstanbul da tek şubeyle devleştiğimiz bu sektörde siz müşterilerimizin bize duyduğu samimiyet ve güvenden kaynaklıdır. Samsung Galaxy A50 S ekran değişimi yapılırken titizlikle hareket etmeye gayret ve özen gösteririz. Her yeni güne yeni tempoyla ve yeni heyecanla merhaba diyoruz. Son teknolojiyle donatılmış ofisimizin içerisinde cep telefonlarının tamiratı için özel odalar bulunmaktadır. Bu odalar içerisinde elektrik tamamen arındırılmış olup ekran değişimi sırasında dışardan herhangi bir müdahale almaması için her türlü önlem alınmıştır. Ekran değişimi yapılırken izleyebilmeniz mümkündür. Cihazlarınıza yapılan her müdahaleyi tereddüt içerisinde kalmadan görme fırsatını firmamızda bulabilirsiniz. Cep telefonlarınız güvenliği bizim teminatımız altındandır. En iyi şekilde ekran değişimleri tamamlandıktan sonra tarafınıza teslim edilmektedir.

Samsung Galaxy A50S Ekran Değişimi Ne Kadar ?

Uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız bu konuda müşterilerimizin alım gücü açısından enflasyon rekabetçisi bir firmadır. En minimal fiyatlarla en iyi hizmetleri ve en iyi aksamları kullanmaktayız. Bu konuda fedakarlık yaparak müşterilerimizin mağduriyetini gidermek için elimizden geleni yapmaktayız. Hali hazırda Samsung Galaxy A50S Ekran Değişimi fiyatımız 1250 TL’dir. Gerçeğe en yakın ekranlar kullanmakla beraber en iyi hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Fiyatlar kur farklarından dolayı yer yer değişiklik göstermektedir. Bunun için müşteri temsilcilerimizden daha sağlıklı bilgiler alacağınızdan ve en güncel fiyat listesine erişeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Samsung Galaxy A50S Ön Cam Değişimi Yapıyor musunuz ?

Firma olarak ön cam değişimine karşıyız. Ön cam değişimi sırasında cihazınıza zarar gelme riski olduğu için müşterilerimize bu tür işlemlerden kaçınmalı . Aynı zamanda bu konuda telkinlerde her zaman bulunuyoruz. Ön cam değişimi işlemi cihazların ömrünü kısaltmaktadır. Firmamız ise aksine cihazların ömrüne ömür katmaya entegre olarak çalıştığı için bu ve buna benzer işlemleri yapmamaktayız. Ön cam değişiminde cihaza verilen ısı sırasında cihazınızda problemler ve sorunlar meydana gelebilmektedir. Bu konuda çok dikkatlı olmanızı ve cihazınızın ön camını değiştirmenin aksine ekranını değiştirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Kadıköy cep dünyası ekibi olarak sizleri firmamızda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. En iyi hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Farklı Şehirde Yaşıyorum Telefonumu Sizin Firmanızda Tamir Ettirmem Mümkün mü ?

İstanbul da tek şubeyle harikalar ötesi işler başaran firmamız bir çok şehirden müşterimizin de cihazları konusunda yardımcı olmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından müşteriye en iyi hizmeti vermek adına uzman kadromuz tempolu bir şekilde işlemlerine devam etmektedir. Cihazlarınızı firmamıza kargo yöntemiyle bize göndermeli. Gerekli bilgileri ve yapılması gereken işlemler hakkında müşteri temsilcimizi bilgilendirmeniz neticesinde size yardımcı olmaya hazırız. En iyi şekilde onarım ve ekran değişimi yapıldıktan sonra sizin belirttiğimiz adrese güvenli bir şekilde kargolama yapıp teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Sadece Samsung Samsung Galaxy A50S Ekran Değişimi mi  Yapıyorsunuz ?

Firmamız ekran değişimi dışında bir çok cep telefonu arızasıyla alakalı çalışmalar ve hizmetler vermektedir. Cep telefonlarında marka ayırtmaksınız bir çok cep telefonu ile ilgili problemleri çözmekle beraber ekran değişimini yapmaktayız. Firma olarak her kolda tecrübe sahibiyiz. Cihazlarınızı bize bıraktığınız andan itibaren bizim güvencemiz altında. En iyi şartlar altında onarım bakım işlemlerinin gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz ayrıca en iyi aksam ve parçalarla çalışmaktayız.

Yazar Hakkında

Yorum Yap