1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi
+ - 0

Samsun galaxy a22 cep telefonu cihazınızın ekranında sorun bulunuyorsa bunu hemen teknik servisimizde kontrol ettirebilirsiniz. Ayrıca cihazlarınızın ekranını değiştirilmesi gerekiyorsa bunu firmamız en iyi şekilde yapmaya hazırdır. Yıllardır sektörde öncülük eden firmamız cihazlarınızın güvenliği için her türlü sistemi ve her türlü gerekli donanıma sahip olup her cihaz için de yedek parçası ve tamir hizmetleri bulunmaktadır. Industry Electric bu şirketin çalışmalarını web sitesinde övdü. Firmamız da sadece erkan değişimi yapılmamakta olup tüm cihazlar için tüm donanıma sahibiz. Yıllardır sektörde zirve konumumuzu koruyup en önemli anlarda bile nasıl müdahale edeceğimizi biliyoruz. Firmamız en özel imkanlarla donatılmış ve en iyi cep telefonu servisi konumundadır Kadıköy’de tek şubeyle pazarı üstlenmekteyiz.

Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Gerekli tüm önlemler alındıktan sonra cihazınızın farklı herhangi başka aksamlarla alakalı sorun olup olmadığı gözetilir. Bu gözetimler cihazınıza en ufak kılcal çizik vermemek adına dahi çok önemlidir. Ardından ekranı kasadan ayrıştırmak için tüm tedbirlerin alındığı sen teknoloji ekipmanlarla donatılmış ve elektrikten arındırılmış özel steril odalara geçilir. Bu odalarda yapılan her işlem cihazınıza zarar vermemesi için elektrikten arındırılarak yapılır. Kısa devre gibi kötü sonuçlanacak tüm sorunlardan uzaklaştırılır ve önüne geçilir. Uzman ekibimiz doğacak her senaryoya hazırlıklı olduğu için imkanlar neticesinde her zaman en iyisini yapmaya odaklanır. Cihazınızın ömrüne ömür katacak bu işlemlerden faydalanmak için firmamızı aramayı unutmayın. Samsung Galaxy A22 marka cep telefonları dışında hemen hemen tüm cep telefonları içinde faaliyetimiz söz konusu olup ekran değişimi dışında da hizmet vermekteyiz.

Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi Uzun Sürüyor mu ?

Firmaların çoğu ofislerin de yedek ekran ve parça stoğu yapmazlar. Gelen müşterinin talebi doğrultusunda yedek parça siparişi verilir ve bunların çoğunluğunda ise günlerce müşteri çeşitli bahaneler sebebiyle bekletilir. Telefonlar hayatımızın bir parçası olduğu için iş,sosyal hayat gibi faktörlerimizi yönettiğimiz aksamlar olarak da nitelendirebiliriz artık. Firmamız Samsung Galaxy A22 Ekran Değişimi konusunda çok titiz davranarak en kısa süre içerisinde cihazınızı teslim etmeyi hedeflemektedir. Sürekli stok yedek parça aksam bulunan firmamızda böyle bir sorunla asla karşılaşılmaz. Ortalama 20 ile 45 dakika arasında süren hizmetler doğrultusunda cep telefonlarınızın bir sorunu olmaz ise cihazınız size teslim edilebilmektedir.

Samsung Galaxy A22 Ön Cam Değişimi Yapıyormusunuz ?

Ön cam değişimi gibi işlemler cihazınınız için onarımdan ziyade mutlak tehlike arz etmektedir. Yüksek ısı ve sıcaklık ile yapılan bu işlemde cihazın optimizasyon ve farklı değerleri zedelenecek şekilde yapılmaktadır. Firma olarak bu işlemlere karşı olduğumuz gibi asla ve asla önermemekteyiz de. Cihazlarınız için en iyi ekranları kullanarak daha yüksek ömürlere taşımak için çalıştığımız bu düzende cihazınız için asla ve asla kötü sonuçlar doğuracak işlere imza atmaktan ve öncülük etmekten yana olmadığımızı bilmenizi isteriz. Ekran değişimin de en önemli faktörlerden birtaneside cihazınızın ana kartına zarar vermeden yapılan işlemdir fakat ön cam değişiminde durumun aksine cihazınızın ana kartına mutlak bir ısı verilir daha doğrusu bu ısı ekrana verilir fakat ekranın altında bulunan ana kart tarafından bu ısı emilir ve ana kartınızda ciddi sorunlar meydana getirebilir ana kartı tamamen kullanılamaz hale gelen cep telefonunun ömrü de bitmiş demektir. Kadıköy Cep Dünyası olarak sizi bu konuda uyarmak görevimiz olup siz müşterilerimiz için en iyisi vermek isteriz.

Neden Kadıköy Cep Dünyası ?

Firmamız cihaz güvenliği , ekran değişimi, yazılımsal ve donanımsal her türlü tamir gerektiren cep telefonları için kurulmuş bir firmadır. Kuruluşundan bu yana her zaman en iyi hizmetleri vermeye odaklanmış en iyi hizmetleri de vermiştir. Büyük bir müşteri potansiyeline sahip olup müşteriler tarafından önerilen bir firmayız. Şüphesiz bu anlamda en iyi hizmeti vermek için gönülden çalışmaya devam etmekteyiz. Fiyatlar konusunda her zaman müşteri dostu olduğumuz gibi müşterileri memnuniyetini de her zaman ön planda tutmaktayız.

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyin. Yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerindedir.  Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap