1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi
+ - 0

Samsung Galaxy A21s ekran değişimi ile siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Samsung ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir şekilde düşüş yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.
  • Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapılır.
  • Değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy A21s ekran değişimi hizmetleri ile sizler de cep telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo aracılılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Ayrıca garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de garantili ekran değişimi hizmetleri almak için firmamızı tercih edebilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda alanında uzman bir ekip ile değişim yapar. Servisimizde gerçekleştirilen ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Bunun hemen ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Eğer yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun bulunmuyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi telefonlarınızın ekranlarını kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A21s Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde Samsugn ekran değişimi hizmetleri daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bunun yanında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızdaki fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü konusunda uzman ekibimiz telefonlarınızın sadece görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu sayede bilgileriniz asla zarar görmez.

Samsung Galaxy A21s Ucuz Ekran Değişimi

Siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Servisimiz sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edebilir ve bütçenize uygun çözümlere servisimiz ile ulaşabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung ekran değişimi için servisimize gelme imkanınız olmadığı durumlarda sizler de kargo ile telefonlarınızı servisimize gönderebilirsiniz. Kargo aracılığı ile bizlere göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargoyla sizlere geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamıza aittir. Yapmanız geren yaşadığınız ekran sorunları karşısında direkt olarak bizimle iletişime geçmek ve ardından telefonlarınızı kargo ile bizlere iletmektir.

Samsung Galaxy A21s Panelli Ekran Değişimi

Telefon servisimizde Samsung ekran değişimi hizmetleri her zaman uzman bir ekip ve profesyonel çalışmalar ile gerçekleştirilir. Servisimizde hiçbir zaman için ön cam değişimi yapılmaz. Bunun yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar tamamen değiştirilmiş olur. Bunların yanı sıra panelli ekran değişimleri sayesinde ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Bu şekilde yapılan ekran değişimi sayesinde ise hem dayanıklı hem de uzun ömürlü bir ekrana sahip olursunuz.

Yorum Yap