1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi
+ - 0

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi için sizler de bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman ekibimiz ile hızlı çözümlere ulaşın. Servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından herhangi bir düşüş yaşamaz. Bunun yanında telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Ekran değişimi hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi yapıldığı sırada ise işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Galaxy A11 ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo yoluyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetlerinde her zaman garanti kapsamında hizmetler sunulur. Servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda yaşadığınız sorunlarınız için ücretsiz destek sunulur.

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung ekran değişimi için sizler de kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve uzman ekibimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Servisimizde tüm ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde gerçekleştirilir. Ekran değişimi sonrasında ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Eğer bir sorun gözükmüyorsa telefonlarınız kısa süre içerisinde teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Sizler de telefon servisimiz ile ekranlarınızda meydana gelen sorunları kargo gönderim hizmeti ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir.

Samsung Galaxy A11 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Diğer yandan ekran değişimleri ardından telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü deneyimli ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz.

Samsung Galaxy A11 Garantili Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, daima garanti kapsamında değişimler yapar. Garantili ekran değişimi hizmetlerimiz ile kendinizi her an güvende hissedebilir ve telefonlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A11 Panel ve Ekran Değişimi

Ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile öne çıkan firmamız, uzman ve deneyimli ekibi ile sizlere profesyonel hizmetler sunar. Servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimler ile hizmet verir. Bu şekilde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilmiş olur. Ayrıca panelli ekran değişimleri ile daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Böylece ekranlarınız daha dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olur.

Yorum Yap