1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Galaxy A02 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A02 Ekran Değişimi
+ - 0

Cep telefonlarının ekranları dokunmatik verimliliği ve hassasiyetini artırmak için hassas üretilmiştir. Bu durum git zaman gel zaman kırılmalara kılcal çatlakların oluşmasının sebebi olmuştur. Teknoloji her ne kadar ilerlemiş olsa da henüz bunun için bir çözüm bulunmamıştır maalesef. Samsung Galaxy A02 cep telefonları da hassas ekran statüsünde yer alıp hiç beklemediğimiz bir anda kırılması veya çatlamış olması cep telefonu estetiği dışında bir çok aksamında zarar görmesine neden olmuş olabilir. Bu durumda kırılan ekranı firmamıza getirerek ekran değişimini sağlayabiliriz. Ayrıca herhangi farklı bir sorun oluştuysa cihazınızda bununla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizinle çalışmak bizim için memnun edici olacaktır.

Samsung Galaxy A02 Ekran Değişimi Fiyatları Nedir ?

Samsung Galaxy 02 S ekran değişimlerin de  müşteri şikayetlerinin çoğunluğu da yüksek fiyatlardan kaynaklı gelmektedir. Firmamız bu durumda enflasyon e müşteri dostu olduğu için müşterilerimiz için en stabil ve en minimal fiyatları belirlemektedir. Bu hususta karşılığın da alacağı hizmete göre de en olağan fiyattır. Çünkü firmamız son teknoloji ekipmanlarla donatılmış cep telefonu cihazlarının güvenliği için A’dan Z’ye tüm önlemleri almıştır. Özel odalarda elektrikten arındırılmış steril koşullarda ekran değişimlerini yapmaktayız. Gerçeğe en yakın ekranlar kullanarak cihazlarınızın ömrüne ömür katmak için ustalarımızla gece gündüz demeden çalışmaktayız. Bu anlamda Samsung Galaxy A02 ekran değişimi ücretlerimiz 1050 TL’dir. Fakat kurdan kaynaklı anlık değişimler meydana gelebilmektedir maalesef bu anlamda firmamızı arayarak en güncel fiyat listesine ulaşmanız mümkündür.

Samsung Galaxy A02 Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Yapılır ?

Genellikle müşterilerimizin bize geldiği şikayetler kırılma sonucu oluşan kılcal veya direk ekran çatlakları şikayetleri üzerine olmaktadır. Fakat cep telefonları herhangi bir sebepten dolayı ceplerimiz de dahi çizilebiliyor. Gerek anahtardan kaynaklı gerekse bozuk paraların temas etmesinden kaynaklı kılcal çizikler oluşturabilmektedir. Talep üzerine gelen müşterilerimize bu anlamda da yardımcı olup ekranlarının değişimlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu konuyla alakalı detaylı bilgi almak için firmamızı ziyaret etmek için aşağıda bulunan firma adresimizle bize ulaşmanız mümkündür. Ayrıca firmamızı arayarak müşteri temsilcilerimizle de görüşme sağlayabilirsiniz.

Firma Olarak Neden Ön Cam Değişimini Yapmıyor ve Önermiyorsunuz ?

Ön cam değişimi adı altında yapılan işlemler samsung galaxy a02  cihazınıza ve tüm cep telefonları cihazlarınız için mutlak tehlike enjekte etmek demektir. Bu ve bunun gibi işlemler cihazın ömrünü ciddi derecede düşürmektedir. Cam değişimi ısıl işlem verilerek değişim yapılan bir onarım şeklidir. Cihazınız bu ısıyı ekranınızın altında gömülü şekilde bulunan ana kartınıza tetikleyecek şekilde verilmektedir. Bu durumda ana kart bu ısıyı emer yüksek ısıya maruz kalan ana kart işlevselliğini kaybeder. Cihazınızın kalbi ve beyni olarak sınıflandırılan bu parça zarar gördüğünde ise cihazınız tamamen yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalmaktadır. Bu anlamda firmamız bu ve buna benzer işlemleri asla önermemektedir ve bu ve buna benzer hizmetleri vermemektedir. Kadıköy cep dünyası her zaman cihazınızın ömrünü yükseltmeyi hedeflemektedir.

Samsung Galaxy A02 Ekran Değişimi Çok Uzun Sürer mi ?

Bir çok firma müşterilerini günlerce beklettiği için müşterilerini mağdur etmektedir. Hızlı teslimat ve güven konusunda müşterilerin gözünde kararan bu firmaları müşterilerimizin aracılığıyla öğrenmiş oluyoruz. Kadıköy cep dünyası telefonlarınızı günlerce esir almaz. Aynı zaman zarfı içerisinde uzman ekibimiz tarafından cep telefonlarınız incelenir incelendikten sonra gerekli işlemleri yapmak için elektrikten arındırılmış ve güvenlik önlemleri en üst düzey olan özel odalarda işlemlere başlanır. Bu işlemler harfiyen yapıldığı zaman zarfında cihazınızı izleme fırsatını da firmamızda bulabilirsiniz. Ekran değişimi denilen işlem firmamızda ortalama 20 ile 60 dakika arasında değişim göstermektedir. Değişim sonrasında ustalarımız cihazınızı detaylıca inceler ve performansında herhangi bir durum söz konusu değilse cihazınızı teslim ederler size.

Neden Kadıköy Cep Dünyası ?

Yıllardır sektörde tecrübe edinmiş yenilikçi ve cep telefonlarının bakım onarımı ve ekran değişimi konusunda tecrübeli bir firmayız. Cep telefonlarınıza zarar vermemek adına her türlü masrafı ve önlemi alan firmamız bir çok müşterinin yardımına koşmuştur. Tek şubesiyle tüm Türkiye ye hizmet veren firmamız bu anlamda zirve konumdadır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap