1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung A20s Ekran Değişimi

Samsung A20s Ekran Değişimi
+ - 0

Samsung Galaxy A20S ekran kırılmasından dolayı eski kırık ekranın yeni ekranla değiştirilip hem cihazın eski estetik özelliklerine ve performans açısından da aynı dereceye getirme çabalarının bütününe denir. Samsung A20s Ekran Değişimi İşleminde cihazının kırılma esnasında başka bir aksamında bir hasar meydana gelip gelmediği de anlaşılır. Teknik ekibimiz bu çalışmalar neticesinde cihazınızın ömrünü en uzun şekilde ayarlayacak biçimde çalışmalara başlar neticesinde eğer cep telefonunuz da herhangi bir dokunmatik aksamlar da çalışmama durumu söz konusu olursa bu yeni ekran işleminde onlarda giderilir. Yeni ekranın takılmasıyla ön selfie kameranızdaki parazitlenme vb şeylerde giderilir. Kadıköy cep dünyası olarak cihazlarınızın en iyi şekilde ekran değişimini yapmak için yoğun ve tempoyla çalışarak istediğiniz konuma getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Samsung Galaxy A20S Ekran Değişimi Nasıl Yapılır ?

Samsung Galaxy A20S kırılan cihaz ofisimize geldiği ilk andan itibaren güvencemiz altında olup en iyi şekilde istenilen işlem yapılmak üzere tecrübeli teknik personele verilir. Teknik personellerimiz alanında en iyi kişiler olup kısa bir analiz testine soktuktan sonra cihazınızı gerekli işlemler için bir senaryo belirler. Bu senaryo cihazınıza ezbere davranmaktan kaçınıp ekstra hasar vermemek adına çok önemlidir. İşlemler tamamlandıktan sonra elektrikten arındırılmış özel odalara cihazınız transfer edilir. Tüm bu işlemler yapılırken tüm yalınlığıyla izlemek isterseniz cihazınızla beraber sizinde orda olmanız mümkündür. Bu özel odalar cihazınıza herhangi bir elektrik müdahalesi olmaması adına tam korunaklı ve güvenlidir en iyi şekilde en yüksek teknolojik ekipmanlarla donatılmış bu odalar da ustalarımız işlemlerini tamamladıktan sonra telefonunuz size iade edilir.

samsung-a20-s-ekran-tamiri-ve-ekran-degisimi

Samsung Galaxy A20S Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer

Kadıköy cep dünyası olarak pratik hizmette çığır açtığımızı bilmenizi isteriz. Yoğun tempoda çalışmaya alışkın alanın da en uzman ekibimiz her ne koşulda olursa olsun cihazlarınızı en kısa sürede ve en iyi şekilde ekran değiştirme işlemi yapmak için kollarını sıvar. Bu anlamda bize gelen Samsung Galaxy A20S cep telefonunuz her ne koşulda olursa olsun anında işlemlere alınır. Bu işlemler neticesin de cihazınızın herhangi bir performans kaynaklı sorunu olup olmadığını ölçmek adına son bir kısa analiz yapılır. Analizler sonucundan uzman teknik personel cihazınızda herhangi bir problem tespit etmemişse eğer ekran değişiminden sonra cihazınız ortalama 20 ile 45 dakika arasında size teslim edilir. Yedek ekran stoğu konusunda sadece Samsung Galaxy A20S cep telefonları için değil bir çok cep telefonu yedek ekranı stoğu firmamızda mevcut olup ve firmamızda stoklar bitmeden temin edilmektedir.

Samsung Galaxy A20S Ekran Değişimi Ücreti Ne Kadar ?

Pratik işlem ve en güvenli ortamda en iyi işleri başaran alanın da son derece iyi personellerimiz ve ekip arkadaşlarımız cihazlarınız için en iyi senaryoları çizerek en iyi şekilde ekran değişimi işlemlerini tamamlamaktadır. Yedek parça konusunda da titiz davranan firmamız stoklar bitmeden stok tamamlamanın yanı sıra , kullandığı yedek parçaları da seçerken özenle seçmektedir. Kullanılan yedek parçalar cihazınıza optimize edilmek üzere gerçeğe en yakın en iyi markalardan oluşan ekranlardır. Bu ekranlar cihaz performansınızı zedelemeyecek cihazınızı eski haline getirecek tür de olmaktadır. Firma olarak Samsung Galaxy A20S ekran değişimi ücretini en minimal ve olağan şekilde tutup 700 TL olarak belirlemiş bulunmaktayız. Fakat çeşitli sebeplerden dolayı bu fiyatlar aşağı ve yukarı yönde değişimler gösterebilmektedir. Bu değişimler neticesinde en güncel bilgileri almak adına müşteri temsilcilerimiz le görüşme yapmanızı öneriyoruz. Kadıköy cep dünyası olarak cihazınızın en iyi şekilde tamir ve bakımını yapmak için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Yazar Hakkında

Yorum Yap