1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Samsun Ekran Değişimi

Samsun Ekran Değişimi
+ - 0

Samsun ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile ekran sorunlarınızdan kurtulun. Son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Daima parça ve işçilik garantisi ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsun ekran değişimi ile telefonlarınızı kargo aracılığıyla bizlere gönderebilir ve ekran sorunlarınızı bu şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Servisimizde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa sürede ekran değişimi yapılarak yine kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından karşılanır. Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, garanti kapsamında ekran değişimleri yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları Samsun garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Samsun

iPhone ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve teknik servisimiz ile hızlı ve kaliteli çözümlere ulaşın. Siz müşterileri için orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamız, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Bunun ardından ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmediği taktirde telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.

Samsung Ekran Değişimi Samsun

Samsung garantili ekran değişimleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman garanti kapsamında işlemler yapar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları sizler de Samsun garantili ekran değişimi sayesinde ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner. Ayrıca değişim sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Xiaomi Ekran Değişimi Samsun

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri için daima steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanır. Değişim sonrasında ise telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.

Siz müşterileri için garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Samsun ile çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Samsun

Huawei ekran değişimi için daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Ekran değişimlerinde sektördeki en uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın Hauwei ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, bunun tam aksine panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunların meydana gelmesinin önüne geçilmiş olur. Ekran değişiminin ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Bunun ardından herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

  • Binlerce mutlu müşteri yorumumuza göz atmak ve bize haritadan ulaşmak için Burayı Tıklayın

 

Yorum Yap