1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Sakarya Ekran Değişimi

Sakarya Ekran Değişimi
+ - 0

 

Sakarya ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile hızlı çözümlere ulaşın. Servisimizde ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm değişimler;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantili olarak değişim yapılır.
  • Tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Sakarya ekran değişimi aynı zamanda kargo ile değişim hizmetleri sunar. Telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve ekran sorunlarınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Ayrıca kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Bunların yanı sıra servisimizde garanti kapsamında hizmetler sunulur. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Sakarya garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sakarya

iPhone ekran değişimi için bir an önce servisimize gelin ve sizlere konusunda uzman bir ekip ile yardımcı olalım. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları tercih edilir.

Telefon servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ayrıca ekran değişimlerinde tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Samsung Ekran Değişimi Sakarya

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan telefon servisimiz, tüm ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunar. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları Sakarya garantili ekran değişimi sayesinde ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında hizmetler alabilirsiniz.

Diğer yandan servisimizde yapılan ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Samsung telefonlarınızda değişimler yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında tamamlanır. Bunun ardından ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizlerin de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol etmenize izin verilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Sakarya

Xiaomii garantili ekran değişimlerinde sizleri güvence altına alarak hizmet veren firmamız, garantili çözümleri ile sizlere yardımcı olur. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları garantili ekran değişimi Sakarya ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Sakarya

Huawei telefonların ekranlarında yaşanan tüm sorunlar için kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan servisimiz, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin her biri ilk gün ki haline geri döner.

Bunların yanı sıra ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızdaki fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve böylece bilgileriniz zarar görmez. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

 

Yorum Yap