featured

Rize ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, aynı zamanda alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamız sayesinde sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları giderebilir ve kaliteli ekranlara sahip olabilirsiniz. Teknik servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri;

  • Marka ya da model fark etmeksizin orijinale en yakın ekranlar yapılır.
  • Değişimin ardından telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez.
  • Her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim esnasında ise tüm işlemler gözü önünde olur.

Rize ekran değişimi aynı zamanda siz müşterileri için kargo gönderim hizmeti ile değişim imkanı sunar. Telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve aynı gün ekran değişimi yapılan telefonlarınızı yine kargo yoluyla teslim alabilirsiniz. Ayrıca kargo ile yapılan değişimlerde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları Rize garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Rize

iPhone ekran değişimi için dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle giderebilirsiniz. Orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılan servisimizde, değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında değişim işlemleri yapılır.

Ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında hizmetler sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de Rize garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Rize

Samsung ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve alanında uzman bir ekip ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişim esnasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bu sürenin ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Sizler de ekran değişimi sonrasında kendi ekranlarınızı detaylı bir şekilde kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Rize

Xiaomi garantili ekran değişimleri ile sizlere hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de garantili ekran değişimi Rize ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa süre içerisinde giderebilir ve bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Çünkü alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda bulunan veriler zarar görmez ya da silinmez.

Huawei Ekran Değişimi Rize

Huawei telefonların ekran değişimlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Servisimizde ekran değişimleri için daima orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır. Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra teknik servisimizde ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ilerleyen zamanlarda ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı çözümler için hemen telefon servisimize gelin ve alanında uzman bir ekip ve son teknoloji ekipmanlar ile hızlı çözümler elde edin.

 

Yorum Yap

Yorum Yap