1. Ana Sayfa
  2. Blog

Reeder Şarj Soketi Değişimi

Reeder Şarj Soketi Değişimi
Reeder Batarya Değişimi
+ - 0

İnsanlar tarafından kullanılmak için tercih edilen Reeder cep telefonları için servis olarak şarj soketi üzerine hizmet veriyoruz. Şarj doldurmama, şarj soketinin kırılması ve şarj olmama gibi sorunlar Reeder şarj soketi değişimi hizmetimiz kapsamında yerine getirdiğimiz başlıca işlemler oluyor. Şarj edilemeyen Reeder cihazların kullanım konusunda çok fazla sıkıntıya yol açtığının farkında olarak hızlı çözümlerle müşterilerimizin mağduriyetini gideriyoruz. Bunu sağlamak için de garantili ve profesyonel hizmet sağlıyoruz.

Reeder Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Servisimizle ilk defa çalışacak olan müşterilerimiz Reeder cihazların şarj soketlerinin değişimini nasıl yaptığımızı öğrenmek istiyorlar. Bunda telefonda bulunan bilgilerin kopyalanması, okunması veya parçaların sahte parçalarla değişmesi gibi şüpheler yer alıyor. Ancak firmamız tüm bu şüpheleri ortadan kaldıracak şekilde hizmet veriyor. Bunun 7-24 kameralarla izlenen ortamda telefon sahiplerinin yanında yaptığı değişim ile sağlıyor. Böylelikle müşterilerimiz bilgilerinin okunması veya değiştirilmesi gibi olayların yaşanıp yaşanmadığına bir fiil tanıklık edebiliyorlar.

Şarj soketinin değişiminde servisimizin şarj soketleri konusunda uzmanlık kazanan personeli çalışıyor. Personelimiz Reeder telefonun şarj soketini telefonun diğer parçalarına zarar vermeden çıkarıyor ve yerine yeni şarj soketini takıyor. Böylelikle telefonda görünen şarj etmeme sorunu ortadan kalkıyor. Sonraki aşamada ise telefonun tekrar kapatılması ve çalışır hale getirilmesini sağlamak oluyor.

Reeder Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Reeder şarj soketi problemleri şarj doldurmama veya şarj soketinin kırılması şeklinde görülüyor. Kırılan şarj soketi şarj aletinin takılamamasına ve dolayısıyla bataryası biten telefonun şarj edilememesine neden oluyor. Bu da telefonun istenilen zamanda kullanılamamasının sağlıyor. Ancak servisimizden alınan işlem garantili hizmet sayesinde artık telefonların şarj edilememesi gibi sorunlarla yaşanmak zorunda kalınmıyor.

Reeder telefonlarının şarj doldurmaması sorunlarına çözüm bulan servisimiz telefonda bulunan bilgilerin silinmesine neden olmadan çalışma yapıyor. Ekibimiz sadece şarj soketinin yer aldığı bölümle ilgilendiği için telefonun hafızasında yer alan hiçbir bilgi zarar görmemiş oluyor. Ayrıca işlemlerimiz ayrı bir alanda yapılmadığı için müşterilerimiz işlemlerimizi görme şansı elde edebiliyorlar.

Reeder Şarj Almama Sorunu

Reeder şarj almama sorununa çözüm arayan kişiler servisimize geldiklerinde güler yüzlü personelimizle karşılaşıyorlar. Personelimiz Reeder şarj soketi değişimi gerçekleşene kadar müşterilerimizi ağırlıyor. Soket değişim işlemi ise müşterilerimizin uzun süre bekleme yapmasına gerek kalmadın 30-45 dk aralığında gerçekleştiriliyor. Bu sayede telefonlarını şarj edemeyenler günlerini kaybetmeden yapılmış telefonlarıyla servisimizden ayrılabiliyorlar. Şarj soketlerinde gerçekleştirdiğimiz şarj soketi değişimlerinde yeni şarj soketlerine 6 ay garanti sunuyoruz. Bu süre zarfında ortaya çıkan şarj soketi sorunlarında müşterilerimizin garanti kapsamından yararlanmalarını sağlıyoruz.

Şarj almama sorunlarına bulduğumuz hızlı çözümler ile Reeder cep telefonu kullanımının maksimum hale gelmesine yardımcı oluyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde de servis olarak Google Haritalar uygulamasında olumlu müşteri yorumu en yüksek servis firması olma gururunu yaşıyoruz. Bunda ayrıca güler yüzlü hizmetimiz, profesyonel çözümlerimiz, parçalara sunduğumuz 6 ay garantisi sunmamız ve işlem garantimizin etkisi bulunuyor.

Reeder cep telefonlarının şarj soketi değiştirdiğimizde müşterilerimiz pek çok avantajı elde edebiliyorlar. Yeni şarj soketi sayesinde telefonlar ilk günkü hızlı bir şekilde şarj oluyor. Ayrıca şarj soketi kaynaklı görülebilen temassızlık sorunları ortadan kalkıyor. Bunun yanı sıra gerçekleştirdiğimiz değişim veri kaybına neden olmadığı için kaybolan verilerin bulunması gibi işlemlerin yapılmasına gerek kalmıyor. Ayrıca ekibimiz soketin değişimi sonrasında telefonda görülen şarj olmama sorununun ortadan kalktığını deneyimleyerek müşterilerine cihazın teslim edilmesini sağlıyor.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Reeder model cep telefonlarının şarj soketinin değiştirilmesini isteyen kişiler şarj soketi değişimi fiyatı bilgisini öğrenmek istiyorlar. Servisimiz müşterilerine en iyi ve en güncel fiyatları sunuyor. Böylelikle müşterilerimiz fiyatta herhangi bir sürpriz yaşamadan şarj soketlerinin değiştirilmesini sağlayabiliyorlar.

Şarj soketleri için talep ettiğimiz ücretler ise Reeder modellerine göre değişim gösterir. Çünkü eski veya yeni model telefonun olması fiyatın da daha yüksek olmasına neden olabiliyor. Ancak firmamız müşterilerinin memnuniyetini ve bütçelerini önemseyerek fiyat belirlemesi yapıyor.

Reeder cep telefonları için örnek şarj soketi değişimi fiyatı 150-300 TL arasında değişiyor. Modele göre ve güncel fiyatları öğrenmek isteyen kişilerin ise servisimize irtibata geçerek güncel fiyatları öğrenmeleri gerekiyor.

 

Yorum Yap