1. Ana Sayfa
  2. Blog

Reeder Batarya Değişimi

Reeder Batarya Değişimi
Reeder Batarya Değişimi
+ - 0

Reeder telefonlarını sorunsuz ve uzun süre kullanmak isteyenler, kullanım ömrü dolmuş olan bataryalarını değiştirmelidir. Reeder batarya değişimi teknik servisimizde, alanında uzmanlaşmış elemanlarımız ile güvenli bir şekilde yapılıyor. Teknik servis hizmetlerimiz, Türkiye geneline sunulmaktadır. Güvenilir servis arayanlar, Google haritalarda batarya değişimi ile ilgili yüksek olumlu müşteri yorumu bulunan teknik servisimize ulaşabilecektir. Batarya değişimlerinin müşteri gözü önünde yapılması, hizmetlerimizin şeffaf ve güvenilir olduğunu göstermektedir.

Reeder Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Reeder modeli cep telefonlarının batarya değişimlerini, garantili olarak yapıyor ve tüm işlemlere garanti veriyoruz. Müşterilerimiz, yeni bataryalarını 6 ay garantili olarak kullanabilecektir. Batarya değişimi işlemlerinin güvenilir ortamda yapılabilmesi için işlem yaptığımız alanın 7/24 kamera ile takip edilmesini sağlıyoruz. Batarya değişimleri, teknik bilgiye sahip elemanlarımız tarafından yapıldığı için güvenli olarak yapılıyor.

Gerekli önlemleri alıyor, telefon batarya çıkarma aparatlarını kullanarak, eski bataryayı çıkartıyor, yeni bataryayı takıyoruz. Batarya değişimleri göz önünde yapıldığı için müşterilerimizin kafasında yer alan, telefondaki bilgiler kopyalanıyor mu, okunuyor mu ya da farklı parçalar değiştiriliyor mu endişelerine yer vermiyoruz.

Reeder Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Reeder akıllı cep telefonlarının güvenli kullanımı, batarya durumlarına bağlıdır. Hasarlı bataryalar, şarjın çabuk bitmesine ya da kullanım sırasında çeşitli risklerin oluşmasına neden olabilecektir. Hasarlı bataryalarda patlama meydana gelebilecek ve çeşitli risklere neden olabilecektir. Bunun için reeder kullanıcıları, bataryalarını ne zaman ve hangi durumlarda değiştirmeleri gerektiğini bilmelidir. Elemanlarımız tarafından yapılan bilgilendirmede şunlara dikkat edilmelidir.

  • Şarj ederken telefon ısınıyorsa,
  • Şişme sorununun oluştuğu görüldüğünde,
  • Telefonla konuşurken bile telefon kendiliğinden kapanıyorsa,
  • %80’lerde olan şarj aniden %30 – 20 seviyesine düşüyorsa,

Uzun süre kullanımdan dolayı bataryanın kullanım ömrü tamamlanmış olabilir. Ya da yanlış şarj cihazlarının kullanılması batarya yapısına zarar vermiş olabilecektir. Bu durumlar batarya değişimi yapılmasını gerektiriyor.

Reeder Batarya Değişimi

Reeder Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Batarya değişimi fiyatı servisimiz tarafından her zaman en uygun olarak sunuluyor. Reeder telefonların bataryaları, her modelde farklıdır. Model farkından dolayı, batarya değişim fiyatı da değişmektedir. Müşterilerimiz, servisimiz ile iletişim kurarak, gelmeden de fiyatlar hakkında bilgi alabilirler. Reeder modellerine göre fiyat listemiz, 70 TL – 250 TL arasında değişen fiyat seçeneklerinden oluşuyor. Tüm modeller için batarya değişimi işlemlerine garanti veriyoruz. Müşterilerimiz, hem garantili hem de uygun fiyat seçeneklerinden faydalanabiliyor.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Servisimizde, batarya değişim işlemleri, telefonun elimize ulaşmasına ve modele uygun bataryanın stoklarımızda bulunma durumuna göre değişiyor. Müşterimiz telefonu kendisi getirmiş ve telefonu için ihtiyaç duyulan yedek batarya stoklarımızda varsa değiştirme işlemlerini hemen yapıyoruz. Reeder modelleri için batarya değiştirme işlemleri ortalama 20 – 30 dakika sürmektedir. Değişim aşamalarını, müşterilerimiz izleyebiliyor ve tüm işlemleri müşteri gözü önünde yapıyoruz.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Müşterilerimizin telefonlarının batarya değişimi işlemlerini yaparken, bilgilerin güvende olduğu garantisini veriyoruz. Batarya değişimi sonrasında ekstra işlemler yapılmazsa bilgiler silinmeyecektir. Bilgilerin silinmesine neden olan işlemler ise telefona format atmadır. Batarya değişimleri, telefonun açılıp kapatılmasının oluşturduğu etki ile aynıdır. Batarya değişimi sırasında sadece telefona verilen güç kesilmekte ve tekrar bağlanmaktadır. Reeder telefonlara format atmadıktan ya da bilinçli olarak silme yapmadıktan sonra bilgiler silinmemektedir.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Teknoloji ürünleri ile ilgili piyasada çok sayıda servis bulunmakta ve her servis güvenilir olmamaktadır. Bunun için müşterilerimiz, batarya değişimi ile ilgili bazı endişeler taşımakta ve bazı soruların cevaplarını merak etmektedir. Teknik servis olarak, her zaman güvenilir ve garantili hizmet veriyoruz. Alanında uzman teknik elemanlarımız, batarya değişimi yapmakta, müşterilerimizin merak ettiği sorulara cevaplar vermektedir.

Reeder telefonlar için hangi hizmetler veriliyor? Teknik servis hizmetlerimiz, reeder telefon modelleri için batarya değişimi, soket değişim, ekran değişimi gibi tüm bakım ve onarım hizmetlerini veriyor.

Batarya değişim sonrası, batarya ömrünü nasıl uzatabilirim? Batarya değişimi yapıldığında, batarya %100 kapasite ile çalışacaktır. Uzun süre kullanım sağlayabilmek için telefon üzerinde, ekran parlaklığı kısma, uygulama güncellemelerini kapatma, dinamik duvar kâğıtlarını kullanmama gibi işlemler yapılmalıdır. Batarya değişimi sonrasında hangi ayarların nasıl yapılacağı teknik elemanlarımız tarafından gösterilecek ya da hemen yapılacaktır.

 

Yorum Yap