1. Ana Sayfa
  2. Batarya Değişimi

Realme Batarya Değişimi

Realme Batarya Değişimi
Realme Batarya Değişimi
+ - 0

20 yıldan uzun süredir cep telefonları için teknik servis hizmeti sunan Kadıköy Cep Dünyası servisimizde akıllı telefonların batarya değişimini gerçekleştiriyoruz. Bataryaların değişimini kişilerin gözleri önünde yaparak işlemi biten telefonu anında sahibine teslim ediyoruz. Verdiğimiz değişim hizmetinde göz önündeliğe önem verdiğimiz için telefon parçalarının çalınması, bilgilerin kopyalanması veya akıllı telefonun kaybolması gibi önemli sorunları ortadan kaldırıyoruz. Ayrıca tüm gerçekleştirdiğimiz batarya değişim işlemlerini 24 saat aralıksız kayıt gerçekleştiren kameraların bulunduğu servis binamızda gerçekleştiriyoruz. Realme Batarya Değişimi cep telefonları bataryalarını değiştirdiğimiz telefonlar arasında bulunuyor.

Realme Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Realme batarya değişiminin gerçekleşebilmesi için telefonların servisimize getirilmesi veya kargo aracılığıyla gönderilmesi gerekiyor. Teslim aldığımız telefonun sorunun ne olduğunu ve modelini öğrendikten sonra değişim için gerekli hazırlıkları yapıyoruz. Bu hazırlıklar telefon için yeni bataryanın bulunması ve telefonun açılması için ekipmanların hazırlanması aşamaları oluyor.

Yeni bataryasını bulduğumuz Realme cep telefonunun doğru ekipmanlarımızdan yararlanarak açılmasını sağlıyoruz. Açtığımız telefonun batarya bölümünden bataryayı çıkarıyoruz. Sonrasında batarya bölümünde sorun olup olmadığının kontrolünü yaparak modele uygun olacak yeni bataryayı yerine takıyoruz. Sonrasında da telefonun kapağının kapanmasını sağlıyoruz. Son kontrolleri yaptıktan sonra da Realme telefonu sahibine teslim ediyoruz. Bu işlemin alanında uzman elemanlarımızdan birisi tarafından gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Realme Batarya Değişimi

Realme Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Realme batarya değişimi ne zaman yapılmalıdır? Değişimin ne zaman yapılacağı Realme telefonda görülen arızalar ve kullanım verimliliğinin düşme durumuna göre belirlenebiliyor. Eğer Realme cep telefonu kullanıyorsanız aşağıdaki durumlardan birisini sıklıkla yaşamaya başladığınızda değişim zamanının geldiğini anlayabilirsiniz.

  • Kapanma durumu
  • Isınma durumu
  • Şarj olmama durumu
  • Donma durumu
  • Yavaşlama durumu
  • Şarjın çabuk tükenmesi durumu
  • Bataryanın şişmesi durumu

Bu durumlarda değiştirilen bataryalara 6 ay garanti sunan servisimizi tercih ederek kaliteli realme batarya değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Realme Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Batarya değişimi fiyatının net bir şekilde ortaya koyulabilmesi için öncelikle söz konusu cihazın alanında uzman ekibimizce incelenmesi gerekir. Telefonun ve bataryanın modelinin belirlenmesiyle fiyat net bir şekilde belirtilebilir. Çünkü yedek parçalarda telefonun ve kullanılan bataryanın model özelliğine göre farklı fiyatlar görülür.

Ancak servisimizin ekonomik fiyatlı çalışmaya önem vermesi nedeniyle yeni bataryalar için talep ettiğimiz fiyatlar ekonomiktir. Bu sayede insanların ömrü tükenmeye başlayan bataryaları fiyat nedeniyle kullanmaya devam etmelerini ortadan kaldırıyoruz. Realme cep telefonları için örnek batarya değişimi fiyatı bilgisini iletişim numaralarımızı arayarak öğrenebilirsiniz.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Verdiği batarya değişim hizmetinin kalitesi ve ekonomik fiyat sunması sebebiyle Google Haritalar’da olumlu yorum sayısı rakiplerini geride bırakan firmamız hızlı hizmet sebebiyle de tercih edilir. Servisimizde bataryaların değişimi gün içerisinde gerçekleştirilir ve telefonunu bekleyen kişilere teslim edilir. Değişimin gerçekleşmesi 45 dk. gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Bataryalar konusunda uzmanlığımız bulunduğu için model tespiti hemen yapılır ve doğru çalışmayla batarya çıkarılarak yenisi takılır.

Ekibimiz bataryaların zamanında değişmesi adına yılın her günü çalışır ve başta Realme bataryalar olmak üzere farklı modeldeki telefonların bataryalarının değişimini yapar. Bu sayede insanların telefonlarını verimli kullanmalarına ve değişmeyen bataryalar nedeniyle ortaya çıkan sorunlardan kurtulmalarına yardımcı olur.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Batarya değişimi yapan servislerde telefon içerisinde bulunan bilgilerin silindiği görülür. Buda yeni bataryaya sahip olmak isteyen kişilerin büyük kayıplar yaşamasına neden olur. Ancak batarya değişiminde uzmanlık kazanan servisimizde bilgilerin silinmesi durumu yaşanmaz çünkü batarya değişimlerinde telefonun hafızasına ya da bilgilerin yer aldığı yazılımlara müdahale edilmez. Sadece batarya çıkarılarak yerine yenisi takılır ve böylelikle bilgiler telefonda aynen kalır.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Realme akıllı cep telefonu bataryalarının değişmesi gerektiğini düşünen kişilerin merak ettikleri sorular vardır. Bu sorulardan ilki değiştirilen bataryanın telefonu uygun olup olmamasıdır. Ekibimiz Realme telefonlar için modele uygun bataryayı bulur ve takar. Böylelikle uyum sorunu yaşanmaz. Merak edilen diğer soru ise bataryanın garantili olup olmamasıdır. Kadıköy Cep Dünyası’nın taktığı bataryalar 6 ay garantilidir. Ayrıca servisimizin yaptığı işlemler için işlem garantisi de vardır.

Cep telefonunda bulunan bilgilerin kopyalanma durumu ise diğer merak edilen sorudur. Ekibimizin yaptığı değişimlerde bilgi kopyalanması yaşanmaz. Ayrıca Realme telefonu sahipleri batarya değişimini izleyebildikleri için kopyalama gibi bir durumun olup olmadığını kendileri gözlemleyebilirler.

Yorum Yap