1. Ana Sayfa
  2. iPhone

iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi ve Tamiri

iPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi ve Tamiri
+ - 0

iphone 13 pro max model cep telefonlarında artık kronik hale gelen ekran kırılma vakaları hala aynı şekilde tazeliğini koruyor. Ekran kırılmasından kaynaklı çok sayıda müşteri mağdur duruma düşmektedir. Cep telefonu yetkili bayilerinin Garanti kapsamında olmayıp bu olumsuz vakalar için uçuk fiyatlar istenmektedir. Bu konuda müşterilerin yardımına Kadıköy cep dünyası firması en iyi hizmeti ve en iyi fiyatı vermek için çıkıyor. Firma olarak bu tür olumsuz vakaların önüne geçemezsek bile elimizden gelen en iyi hizmeti müşterilerimize ulaştırmak için kollarımızı sıvamış durumdayız. En iyi Teknolojik ekipmanlarla en iyi personel tarafından cihazlarınızı en iyi şekilde onararak cihazınızın ömrünü yükseltmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

İphone 13 Pro Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

En iyi şekilde dizayn edilmiş ofisimizde cep telefonlarının ekran değişimi için her donanımda alet edevat bulunmaktadır. İPhone 13 pro max cep telefonu ekranlarını değiştirirken her koşulda oluşabilecek sorunları önceden hesaplayıp ofisimizi ona göre dizayn etmiş bulunmaktayız. Ekran değişimi sürecine geçmeden hemen önce tedbir amaçlı bu olasılıkları tekrar gözden geçirmekteyiz. Ardından elektrikten arındırılmış ve özel olan odalara yeni ekranın takılması için geçilir. Bu odalar özel olmasının yanı sıra her şey gözle görülebilir bir ortamdan oluşmaktadır bu da demek oluyor ki istediğiniz gibi cihazınızın ekran değişimini izleyebilmektesiniz. İPhone marka cep telefonunuzun ekran değişimi süreci bittikten sonra kısa bir test aşamasına geçilir ekranda herhangi bir sorun mevcut değilse cihazınız size teslim edilir.

İPhone 13 Pro Max Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer

Alanında en tecrübeli uzman personellerimizle iphone 13 pro max model cep telefonlarınızın ekran değişimini yaparken bu anlam da titiz çalışmanın yani sıra cep telefonunuza en kısa sürede kavuşmanızı sağlayacak şekilde hızlı onarmaya çalışırız. Ofisimiz güvenlik önlemlerinin en üst safhada olduğu bir ortamdan oluşmaktadır. Ve yedek ekran stoku asla tükenmez her model ve cihaz içinde ekstra bu standartlarda stok ekranlarımız bulunmaktadır. Sadece iPhone marka cep telefonları için değil tüm marka cep telefonları için ekran değişimi yapmaktayız. Firmamız bu konuda baya ilerlemiş ve el pratikliğine sahiptir. Bize gelen cihazlarınız ortalama 30-60 dakika içerisinde ekran değişimi işleminin ardından size hemen teslim edilmektedir.

İPhone 13 Pro max Ekran Değişimi Ücreti

Herkesin dudaklarını uçuklatacak rakamlar ve fiyatlarla müşterilerin karşısına asla çıkmamaktayız. Bu zor günlerde bile müşteri dostu alıp kâr hacmimizi en düşük seviyelerde tutmaktayız. Cep telefonu cihazlarınız için en iyisini hedefleyip en iyi performansı yakalaması için en donanımlı ekipmanlar kullanmaktayız. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak için firmamızı aramaya ne dersiniz? Ayni zaman da cihazlarınızın ömrü, performansı ve sağlığı açısından da yedek ekranlarımız son kalite ekranlar olup cihazlarınızla tam uyumludur. Bu ekranlar iPhone 13 pro max cihazınıza asla dokunmatik ve performans sorunu yaşatmayacak türdendir. Bu hizmetlerin karşılığı olaraktan sizden sadece 3250 TL talep etmekteyiz. Fakat fiyatların her zaman güncelliğini korumaktayız, en güncel fiyat bilgisi ve listesine firma numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz.

İphone 13 Pro Max Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?

Firma olarak cihazlarınızın güvenliğini önemsiyoruz. Önemsediğimizin en somut kanıtı olarak cihazlarınız için ofisimizi sürekli geliştiriyor ve sürekli son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Ondan ötürü cihazlarınıza zarar vermeye değil onarmaya odaklı çalışıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti vermek için yola çıktığımız için müşterilerimizden hiçbirinde kötü izlenim bırakma gibi bir niyetimiz yok o anlamda iPhone 13 Pro Max cep telefonlarınızın ön cam değişimini maalesef yapmamaktayız. Aynı şekilde tüm cihazlar için geçerli olup hiç bir müşterimize de bu işlemler bütününü tavsiye etmiyoruz. Sebebi ön cam değişimi işlemi yapılırken cihaza verilen ısının ana kart vb telefon organlarına zarar vermesinde yatmaktadır.

Neden Kadıköy Cep Dünyası

Firma olarak müşterilerimizin her zaman hizmetinde olduk. Tek şubeyle Anadolu da her müşteriye ulaşarak mutlu ve sabit bir kitle oluşturduk. müşterilerimizin gözünde güvenilir imajını yakalamak elbette kolay olmadı diğer firmalar dan kaçıp gelen müşterilerimizden öğrendiklerimizle kendimize sürekli bir yol çizdik. Her zaman en iyi işleri yapmaya odaklanıp daha iyisini yaptık. Kadıköy cep dünyası olarak bu konuma müşterilerimiz bizi getirdi. Aramıza yeni katılacak müşterilerimiz için Google’da firmamız ile alakalı araştırma yapıp firmamız hakkında yapılan yorumlara erişebilirler.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap