1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Osmaniye Ekran Değişimi

Osmaniye Ekran Değişimi
+ - 1

 

Osmaniye ekran değişimi ihtiyaçlarınız için sizler de hemen teknik servisimiz ile iletişime geçin ve kırılan, çatlayan, çizilen ya da ekran dokunmatiği bozulan telefonlarınızın ekran değişimlerinde sizlere yardımcı olalım. Telefon servisimizde ekran değişimleri daima son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir. Servisimiz bünyesinde ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da kaybolmaz.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlemler yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Osmaniye ekran değişimi hizmetleri ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek hizmet almanız mümkündür. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız aynı gün ekran değişimi yapılarak tekrar kargo aracılığı ile tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamız tarafından karşılanır. Bunun yanında ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Osmaniye garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede giderebilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Osmaniye

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede ortadan kaldırır. Ayrıca ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır. Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimleri ise yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Bu sürenin ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılarak sizlerin de onayı alındıktan sonra telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Osmaniye

Samsung ekran değişimi için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikleri kısa sürede eski performansına geri döner.

Servisimizde ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde çalışmalar yapar. Bu sayede bilgileriniz asla zarar görmez ya da silinmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Osmaniye

Xiaomi garantili ekran değişimi için sizler de bizimle iletişime geçin ve servisimiz tarafından sunulan hızlı ve güvenilir çözümlere ortak olun. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile yapılır. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Osmaniye garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve servisimiz sayesinde sorunsuz ekranlara sahip olabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri gerçekleştirilir. Bu sayede ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Osmaniye

Huawei telefonların ekran değişimlerinde uygun fiyatlı çözümler ile öne çıkan firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez. Ayrıca ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan teknik servisimiz daima garanti kapsamında hizmetler sunar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Osmaniye sayesinde ortadan kaldırabilir ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için de servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 3 sene önce

    Samsung note 3 ekran değişiminin ücreti nedir söylerseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.