1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Ordu Ekran Değişimi

Ordu Ekran Değişimi
+ - 0

 

Ordu ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan teknik servisimiz, orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerinin yanı sıra ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanır. Bunun yanında daima garantili işlemler yapar. Servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ordu ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkün olur. Kargo yoluyla servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından ödenir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ile ön plana çıkar. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Ordu garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ordu

iPhone ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yardımcı olan servisimiz, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır. Servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra telefon servisimizde garanti kapsamında ekran değişimleri yapılır. Sizler de ekranlarınızda oluşan tüm sorunları Ordu garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim yaptırabilirsiniz. Bunun yanında değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Ordu

Samsung telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunlar için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olalım. Teknik servisimizde alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile yapılan ekran değişimlerinde son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun hemen ardından ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilerek telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ordu

Xiaomi garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm problemleri garantili ekran değişimi Ordu ile kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefonlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi ekran sorunları meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Ordu

Huawei ekran değişimi için bir an önce telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizler de orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti alın. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan servisimizde, tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca ekran değişimi esnasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Servisimizde ekran değişimleri kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları sizlere sunulur. Sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biri olduğumuzu da söylemek mümkündür. Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler asla silinmez ya da kaybolmaz. Bunların yanı sıra ekran değişimi ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

 

Yorum Yap