1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. OppoReno Z2 Ekran Değişimi

OppoReno Z2 Ekran Değişimi

featured

OppoReno Z2 ekran değişimi hizmetimizi siz değerli müşterilerimize müşteri memnuniyeti sözü vererek sunmaktayız. Ekran değişimi hizmet, profesyonel ellerde alınması gereken bir hizmettir. Aksi takdirde ekran değişimi yapılırken cihazınızın farklı bir yerde tamir ve onarımı zor olan bir arıza meydana gelme olasılığı oldukça yüksektir. Teknik servisimiz bünyesinde tüm bu sorunlar göz önüne alınarak uzman teknisyen kadromuz ile sizlere sorunsuz ve kaliteli ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. OppoReno Z2 marka olan telefonunuzun ekranı herhangi bir durumdan dolayı hasar gördüyse ya da ekran dokunmatiğine bağlı olarak bir arıza meydana geldiyse bu durumda güvenli bir adreste ekran değişimi yaptırmanız gerekecektir. Firmamız, tüm teknolojik sorunlarınıza olduğu gibi ekran sorunlarınızda da sizlere hızlı ve %100 hatasız çözümler üretmektedir.

OppoReno Z2 ekran değişimi firmamıza gelen müşterilerimizin yanı sıra gelemeyen uzaktaki müşterilerimize de kargo aracılığı ile verilir. Ekranının değişmesini istediğiniz cihazınızı bize kargo ile gönderdiğinizde cihazınız elimize ulaştığı an işleme alınır ve en kısa sürede ekranı değiştirildikten sonra tekrar güvenli bir şekilde kargoya verilerek tarafınıza ulaştırılmak üzere yola çıkar. Tüm ekran değişimi hizmetlerimizi göz önünde sizlere sunmaktayız. Şeffaf teknik servis odalarımızda cihazınızın ekran değişimi yapılırken siz de izleyebilirsiniz. Eğer cihazınızı kargoyla gönderdiyseniz ve yine de cihazınızın ekran değişimini izlemek istiyorsanız ekran değişimi yapılacağı zaman teknisyenlerimiz sizi görüntülü arayarak tüm değişim aşamalarını izlemenizi sağlamaktadır.

OppoReno Z2 Ekran Değişimi Süresi Ne Kadar?

Teknolojik sorunlarınıza en doğru çözümleri en hızlı şekilde sunan teknik servisimiz, ekran değişimlerinizde de son derece güvenli ve hızlı hizmet sunmaktadır. Ekran değişimi teknik servisimizde teknisyenlerimiz tarafından oldukça hızlı yapılmaktadır. Ekranı değişecek olan cihazınız teknik servisimize ulaştıktan sonra servisimizin yoğunluğu da göz önünde bulundurularak en fazla 1 saat içerisinde ekranı değiştirilmektedir. Bu süre artmamakla birlikte teknik servisimizin yoğunluğuna göre daha da azalabilmektedir.

OppoReno Z2 Profesyonel Ekran Değişimi

Kurumsal bir teknik servis firması olarak tüm hizmetlerimiz profesyoneldir. Alanında uzman ve deneyimli olan personel kadromuz ile siz değerli müşterilerimize profesyonel ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Cihazınızı teknik servisimize isterseniz elden ya da isterseniz de kargo ile ulaştırabilirsiniz. Teknisyenlerimiz cihazınızı teslim aldıktan sonra hemen cihazınızı işlem sırasına koyarak ekran değişimi sürecini başlatmaktadır. Profesyonel ellerde hızlı bir şekilde hasarlı ekranınız orijinaline en yakın parça ile değiştirilir. Değişim sonrasında cihazınızın ekran ayarları ve ekran testleri yapılır. Cihazınızın sorunsuz olarak çalıştığına emin olan teknisyenlerimiz, cihazınızı size telim eder.

OppoReno Z2 Ekran Değişimi Sırasında Kişisel Belgelerim Zarar Görür mü?

Ekran değişimi sırasında telefonunuzda bulunan fotoğraf, video, ayarlar, rehber ve benzeri gibi kişisel belgeler ve bilgiler zarar görmez. Uzman teknisyenlerimiz, ekran sonunu çözmek için doğrudan ekran bileşenleri üzerinde işlem yaparlar. Cihazınızın belleği üzerinde herhangi bir işlem yapılmadığından kişisel bilgilerinize herhangi bir zarar görmez. Ekran değişimi sonrasında cihazınızı eskisi gibi aynı bilgiler ve ayarlar ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca tüm kişisel bilgi ve belgeleriniz özel hayatın gizliliği kapsamında kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır.

OppoReno Z2 Uygun Fiyat Garantili Ekran Değişimi

Teknik servisimiz, %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için ekran değişimi hizmetlerinde müşterilerimize birçok ayrıcalık sunmaktadır. Bu ayrıcalıklarımızdan birisi de müşterilerimizin mağdur olmaması için teknik servisimiz tarafından verilen 6 aylık işçilik ve parça garantisidir. Cihazınızın sorunlu ekranı değiştirildikten sonra ekran parçasından ya da işçilikten kaynaklanabilecek sorunları ortadan kaldırmak ve müşterilerimizin mağdur olmasını engellemek amacıyla onarım sonrasında firmamız, 6 ay süre geçerli garanti belgesini sizlere vermektedir. Değişim sonrasında 6 ay içinde tekrar bir ekran sorunu yaşarsanız garanti belgesiyle servisimize geldiğinizde teknik servisimiz siz değerli müşterilerimize ücretsiz ekran onarım hizmeti vermektedir. Böylece teknik servisimiz, müşterilerini önemseyerek bir haksızlığa uğramalarını engellemek adına işçilik ve parça garantisi vermektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap