1. Ana Sayfa
  2. Blog

Oppo Şarj Soketi Değişimi

Oppo Şarj Soketi Değişimi
Oppo Şarj Soketi Değişimi
+ - 0

Oppo ürünlerini kullanmaya başladığınızda, arıza sorunlarının giderilmesi için güvenilir servis hizmeti almaya dikkat etmelisiniz. Servisimiz, tüm işlemlerinin güvenilir olmasını sağlamakta ve müşterilerinin güvenini kazanmaktadır. Oppo şarj soketi değişimi uzman elemanlarımız tarafından yapılır.

Oppo ürünlerinize tüm müdahaleler, alanında uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. Şarj soketi bozuk olan telefonunuz ile ilgili tamir işlemlerini gerçekleştirirken, bilgilerinizi kopyalamıyor, okumuyor ve arızalı parçalar haricinde başka parça değişimleri yapmıyoruz. Bunu ispatlayabilmek için tüm işlemleri müşterilerimizin gözü önünde gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerini bizlere kargo ile gönderen müşterilerimiz için şarj soketi değiştirme gibi işlemleri 7/24 kamera kaydı altında yapıyor ve yapılan işlemlerin görülmesini sağlıyoruz. İşlemlerimize garanti veriyor ve işlem sonrası müşterilerimizin bizlere güvenmesini sağlıyoruz.

Oppo Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Oppo şarj soketi değişimi işlemleri uzmanlarımızın yapacağı arıza tespiti sonrası yapılıyor. Şarj soketi arızaları normal şartlarda 30 dakika sürüyor. İşlem yoğunluğu olduğunda en fazla 2 -3 saat içerisinde gerekli değiştirme işlemlerini yapıyoruz. Şarj soketi değişimi için öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır.

Sorunun şarj soketinde olduğu tespit edildiğinde, cep telefonu açılır ve arızalı parça yerinden çıkartılır. Şarj soketinin yerinden çıkartılması ve yenisinin takılması sırasında herhangi bir veri kaybı yaşanmamaktadır. Şarj soketi bağlantılarında meydana gelecek olan temassızlık durumları, şarj sorunlarına neden olmaktadır. Şarj soketi değişimleri, orijinali gibi yapıyor ve değişim sonrası şarj doldurma kontrollerini yapıyoruz. Şarj soketinde meydana gelen kırılmalar mutlaka değiştirilmesini gerektirir.

Alanında uzman elemanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz servis hizmetlerimiz için müşterilerimizden olumlu yorumlar alıyoruz. Google haritalarda, yüksek olumlu müşteri yorumlarına sahip olan teknik servis olarak yer alıyoruz. Şarj soketini değiştirdikten sonra telefonun ilk günkü gibi şarj etmesini sağlıyoruz.

Oppo Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Oppo modellerinde şarj doldurmama sorunlarının birçok nedeni vardır. Şarj doldurmamaya neden olan sorunlar elemanlarımız tarafından test edilerek tespit edilir. Oppo şarj soketi değişimi fiyatı araştırmasını yapanlar, servisimiz tarafından sunulan hizmetlerin daha uygun olduğunu görebiliyor. Şarj soketinin kırılması büyük sorunlara yol açmaktadır.

Oppo kullanıcıları bu sorun ile karşılaştığında servisimiz ile iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirler. Şarj soketinin kırılmasına neden olan sebepler arasında, şarj kablosunun zorlanarak takılmaya çalışılması, telefonun yüksekten sert zeminlere düşmesi ya da şarj kablosu takılı iken çeşitli zorlamaların yapılması yer alır. Şarj doldurmamaya neden olan her türlü sorun servisimizde garantili işlemler ile ortadan kaldırılır.

Oppo Şarj Almama Sorunu

Mobil cihazlarda görülün şarj almama sorunu, o cihazın kullanılmasını engeller. Oppo kullanıcısı olan müşterilerimiz, servisimize getirmiş oldukları telefonların şarj almama sorununu gözleri önünde test ettirebiliyor. Tamir işlemleri için gizli bölümlerimiz olmadığı için yapılan işlemler müşterimizin gözü önünde gerçekleştirilir.

Sorunların çözümü için şarj soketi değişimi yapılması gerekebiliyor. Şarj soketinde meydana gelen kirlenmeler çoğu zaman şarj almamaya neden olabilmektedir. Şarj sorunu yaşanan telefonların tamir işlemlerini gerçekleştirirken, müşterilerimize bilgilerinin silinmeyeceği garantisini de veriyoruz.

Arızalı telefonlarını servisimize kargo ile gönderen müşterilerimize, arıza tespiti yaptıktan sonra dönüş yapıyoruz. Arıza durumunu ve işlemler hakkında bilgi veriyor ve onaylarını aldıktan sonra işlemlere başlıyoruz. Şarj soketini değiştirdikten sonra şarj almama sorununu giderildiğini test ve şarj ediyor, telefonu sağlam olarak teslim ediyoruz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Müşterilerimize servis hizmetlerimiz fiyat bilgilerini uygun seviyede sunuyor ve her türlü bilgiyi veriyoruz. Oppo şarj soketi değişimi fiyatı yapılacak tamir işlemlerine ve değişecek parça türüne göre değişiyor. Uygun fiyat seçenekleri ile değiştirdiğimiz şarj soketi parçaları için tüm müşterilerimize 6 ay garanti veriyoruz.

Telefonunu servisimize kendisi getiren müşterilerimizin gözü önünde yapmış olduğumuz işlemlerde, hangi parçaların arızalı olduğunu ve değiştirildiğini gösteriyoruz. Bu şekilde şeffaf olarak sunduğumuz servis hizmetlerimizin uygun fiyatlı olmasını ve müşterilerimizin kafasında şüphelerin kalmamasını sağlıyoruz.

Birçok müşteri, arıza tamiri sırasında farklı parçaların değiştirilmesinde ve işlemlerin yapılmasından endişe eder. Servisimizde, hem kamera kayıt sistemi vardır hem de tüm işlemler müşterinin yanında gerçekleştirilir. İnternet üzerinden de servisimizde tüm hizmetlerin güvenilir bir şekilde sunulduğunu gösterir müşteri yorumları yer almaktadır. Oppo kullanıcıları, servisimize gelmeden de telefonla irtibat kurarak, merak ettikleri konular hakkında bilgi alabilir.

Yorum Yap