1. Ana Sayfa
  2. Genel

Oppo RX17 Neo Ekran Değişimi

Oppo RX17 Neo Ekran Değişimi
+ - 0

Oppon RX17 Neo ekran değişimi darbelere ya da düşmelere bağlı olarak kırılan, çizilen, çatlayan ya a bozulan ekranınıza uygulanan onarım hizmetimizdir. Telefonunuz düştüyse, darbe aldıysa ya da uzun süreli kullanıma bağlı olarak bozulduysa tüm ekran sorunlarınızı teknik servisimizde güvenli ve kaliteli bir şekilde onarıma tabii tutabilirsiniz. Ekran sorunlarınız başta olmak üzere tüm teknolojik sorunlarınıza hızlı ve etkili çözümler sunan teknik servisimiz, Oppo RX17 Neo marka telefonlarınızın hasarlı ya da bozuk olan ekranını sorunsuz bir şekilde ve en kısa sürede değiştirerek size eskisi gibi çalışır ve sağlam şekilde teslim etmektedir. Ekranınızın değişiminde orijinaline en yakın olan ekran parçası kullanılır. İşçilik ve yedek parça ekran değişimi sonrasında firmamız tarafından 6 ay garanti kapsamındadır. Bu süre içinde değişen ekranınızda sorun yaşadığınızda teknik servisimiz tarafından sorununuz en kısa sürede ücretsiz olarak sorununuz çözüme kavuşturulmaktadır.

Oppo RX17 Neo ekran değişimi sırasında mekan özelliği cihazınız için büyük önem taşır. Bu doğrultuda cihazınızın ekran değişiminin yapıldığı teknik servis odalarımız statik elektrikten, toz ve kirden arındırılmıştır. Ayrıca tüm teknik servis odalarımız gözle görebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir. İsterseniz telefonunuzun ekranı uzman teknik personellerimiz tarafından sizin yanınızda ve gözünüzün önünde değiştirilmektedir. Telefonunuzun ekranı en hızlı şekilde değiştirilirken hizmet kalitesinden asla ödün verilmez. Ekran değişimi yoğunluğumuz göz önünde bulundurularak en fazla 60 dakika kadar sürer. Değişim sonrasında cihazınız size teslim edilmeden sonra teknik personellerimiz tarafından cihazınızın tüm ekran ayarları ve testleri yapılır. Her şey sorunsuz olduğunda sizin onayınız alınarak telefonunuz size teslim edilir.

Oppo RX17 Neo Mesafesiz Ekran Değişimi

Tüm ekran sorunlarınıza hızlı ve kaliteli çözümler sunan profesyonel teknik servisimiz, alanında uzman ve tecrübeli olan personel kadrosuyla sizlere çok yönlü ve kapsamlı ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden birisi de mesafesiz ekran değişimi hizmetidir. Ücretsiz kargo hizmetimiz ile teknik servisimiz, ekran değişiminde mesafeleri tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ekranı değişecek olan cihazınızı elden bize getirecek kadar yakın değilseniz kargo ile cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınız bize ulaştıktan sonra tıpkı siz yanımızdaymışsınız gibi en hızlı ve güvenli şekilde hem de aynı gün cihazınızın ekran değişimi yapılır. Tüm kontroller ve testler tamamlandıktan sonra cihazınız korumalı şekilde paketlenir ve size teslim edilmek üzere kargoya teslim edilir.

Oppo RX17 Neo Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir mi?

Alanında uzman olan teknik personellerimiz, ekran değişimi işlemlerini doğrudan görüntü birimi üzerinde yapmaktadır. Fotoğraf, video, uygulama ve benzeri gibi belgeleriniz ise cihazınızın belleğinde bulunmaktadır. Teknik personellerimiz değişim sırasında telefonunuzun belleğine müdahale etmediği için tüm belgeleriniz korunmaktadır. Aynı zamanda telefonunuzda size özel belgeler teknisyenlerimiz tarafından üçüncü kişilerin ve kötü niyetli şahısların eline geçmemesi adına büyük bir hassasiyet ile muhafaza edilmektedir. Bizim için müşterilerimizin özel hayatının gizliliği de en önemli prensiplerden birisidir.

Oppo RX17 Neo Dokunmatik Panel ve Ekran Değişimi

Kalite standartlarının ve beklentilerinizin üzerinde ekran değişimi hizmetleri ile size teknolojik hizmetler sunan firmamız, tüm ekran bileşenlerinin değişimini yaparak sonuç odaklı hizmet vermektedir. Teknik servisimizde ekran değişimi hizmetleri sadece ön cam ile sınırlı değildir. Cihaz ekranınızın hasar ve arıza durumuna göre uzman teknik personellerimiz gerek görürse cihazınızın iç ekran, dokunmatik panel gibi ekran değişimini de onayınız dahilinde yapmaktadır. Özellikle panelli ekran değişimi cihazınızdaki birçok ekran sonunun önüne geçmektedir. Ekranda beliren sarı leke ve beyaz nokta oluşumu panel ekranda kaynaklanır. Teknik personellerimiz, cihazınızın orijinaline en uygun panel ekranı değişimi ile bu sorunları tamamen ortanda kaldırmaktadır.

Oppo RX17 Neo Her Bütçeye Uygun Kaliteli Ekran Değişimi

Cihazınızın ekran sorunlarını kaliteli, hızlı ve aynı zamanda da bütçenize uygun fiyatlarla ortadan kaldırmak istiyorsanız firmamız ile doğru adreste olduğunuzu söylemek isteriz. Hizmet profesyonelliği ve kalitesi ile sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız, aynı şekilde her bütçeye uygun olan ekonomik ekran değişimi fiyatları ile de adından söz ettirmektedir.

Yorum Yap