1. Ana Sayfa
  2. Genel

Oppo Reno Z Ekran Değişimi

Oppo Reno Z Ekran Değişimi
+ - 0

Oppo Reno Z ekran değişimi ekranında kırık, çatlak ya da çizik gibi hasra olan telefonunuzun tamir ve onarımına yönelik hizmetimizdir. Herhangi bir nedenden dolayı hasar gören telefon ekranınızı içiniz rahat bir şekilde firmamızın emin ellerine emanet edebilirsiniz. Birçok cep telefonu tamir ve onarım hizmetlerinin yanı sıra aynı zamanda ekran değişimi hizmeti veren teknik servisimiz, alanında uzman ve tecrübeli olan profesyonel teknik ekip kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir. Telefonunuzun hasarlı ekranı, uzman olan teknik ekiplerimiz tarafından orijinaline en yakın olan ve cihazınıza en uyumlu ekran parçası ile değiştirilmektedir. Ekran değişimi hizmetlerimiz 6 ay boyunca hem işçilik hem parça garantilidir. Böylece teknik servisimiz siz değerli müşterilerimizin sorun yaşamasını engelleyerek müşteri memnuniyetini hedefler.

Oppo Reno Z ekran değişimi temiz ve cihazınıza zarar vermeyecek teknik servis odalarında yapılmaktadır. Teknik servis odalarımız cihazınıza ekran değişimi sırasında zarar verebilecek statik elektrik, kir ve toz gibi etkenlerden temizlenmiştir. Ekran değişimi sonrasında telefonunuz içerisindeki tüm belgeler ve veriler saklanır ve silinmez. Ayrıca bu belgeler sizin özeliniz olduğundan teknik servisimiz tarafından başka kişilerin eline geçmemesi amacıyla gizli tutulur. Maksimum 1 saat içerisinde cihazınızın hasarlı ekran değişimi tamamlanır, yanınızda tüm testleri yapılır ve sizin de onayınız alındıktan sonra cihazınız size teslim edilir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra cihazınızın performansında ya da ekran ayarlarında herhangi bir değişiklik meydana gelmez. Aynı şekilde cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Oppo Reno Z Uzaktan Uzağa Ekran Değişimi

Oppo marka telefonunuzun ekranı hasar gördüyse ve cihazınızı kullanamıyorsunuz bizimle cihazınız için en güvenli adrestesiniz. Kurumsal firma kimliğinden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize bizzat firmamızda ekran değişimi hizmeti sunduğumuz gibi aynı zamanda ücretsiz kargo hizmetimiz ile uzaktan uzağa ekran değişimi hizmeti de sunmaktayız. Cihazınızın ekran değişimini yaptırmak için firmamıza gelebilecek mesafede değilseniz ya da gelmeye vaktiniz yoksa kargo ile gönderin biz cihazınızın ekranını özen ve güven ile değiştirelim. Cihazınızın ekran değişimini personellerimiz, teknik servisimizin yoğunluğuna göre 20 ila 60 dakika arasında yapmaktadır. Değişim sonrasında cihazınızın tüm testleri yapılır ve cihazınız çalışır vaziyette kargoda hasar görmeyecek şekilde güvenle paketlenir ve hızlı şekilde kargoya verilerek size gönderilir.

Oppo Reno Z Ekran Değişimi Telefonumun Ayarlarını ve Performansını Bozar mı?

Oppo marka telefonunuzun ekran değişimi orijinaline en yakın ve telefonunuza en uyumlu olan yedek ekran parçası ile yapılır. Hasarlı ekran değişiminiz, firmamızın tecrübeli ve uzman personelleri tarafından gerçekleştirilir. Bu nedenle de cihazınızda ekran değişimi sonrasında gerek değişen ekranınızda gerekse cihazınızın başka bir bölümünde ve ayarlarında bozulma ya da değişiklik olmaz. Personellerimiz onarım sonrasında herhangi bir duruma karşı cihazınıza genel olarak kontroller yapar ve cihazınız bu testlerden geçtikten sonra sizden de onay aldıktan sonra size teslim eder. 6 ay garantili işçilik ve ekran değişimi sonrasında cihazınızı aynı performansta ve aynı ekran ayarları ile eskisi gibi güvenle kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda ilk altı ay garanti süresi olduğundan teknik servisimiz tarafından sorununuz ücretsiz olarak giderilmektedir.

Oppo Reno Z Ekonomik Fiyatlı ve Kolay Ödemeli Ekran Değişimi

Oppo Reno Z marka telefonunuzun ekranı herhangi bir nedenden dolayı hasar gördüyse cihazınızı kullanmanız da zor hale gelebilir. Bizler bu noktada teknik destek ve ekran değişimi hizmeti için profesyonel teknisyenlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Firmamız ekonomik fiyat politikası kapsamında en kaliteli ve en güvenli ekran değişimini hizmetlerini sizlere en uygun fiyat aralıklarında sunmaktadır. En uygun fiyatları en uygun ödeme seçeneklerimiz ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Hizmet bedelinizi firmamızda nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Hizmet bedelinizi firmamıza gelmeden uzaktan ödemek istiyorsanız firmamıza gelmeden havale ve EFT yöntemlerini kullanarak hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız, en uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra birçok farklı ödeme yöntemleri sunarak müşterilerinize kolaylıklar sunmaktadır.

 

SEO BAŞLIĞI: Oppo Ekran Değişimi

META AÇIKLAMASI:

Yorum Yap