1. Ana Sayfa
  2. Genel

Oppo Reno 3 Ekran Değişimi

Oppo Reno 3 Ekran Değişimi
+ - 0

Oppo Reno 3 ekran değişimi hizmetimiz ile gönül rahatlığıyla ekranınızdaki kırık, çizik ve çatlak gibi ekran hasarları ile ekran dokunmatiği gibi ekran arızalarını tamir ettirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan teknik servisimiz, cihazınızdaki tüm ekran sorunlarını itina ile onarmaktadır. Oppo Reno 3 marka telefonlarınızın hasarlı ya da arızalı olan ekranı orijinaline en yakın ve telefonunuza en uyumlu olan ekran parçası ile değiştirilmektedir. Bu sayede ekranınız değiştikten sonra görüntü ayarları, çözünürlük ve benzeri gibi ekran ayarlarınız değişmez. Telefonunuz performans açısından düşüş yaşamaz. Aynı şekilde cihazınızın dokunmatik hassasiyeti de aynı oranda hassas olmaktadır. Tüm ekran değişimlerimizde parça ve işçilik 6 ay süre ile teknik servis garantimiz kapsamındadır.

Oppo Reno 3 ekran değişimi sırasında siz değerli müşterilerimize göz önünde ekran değişimi hizmeti sunmaktayız. Bazı müşterilerimiz zaman zaman tereddüt ve güvensizlik yaşayabilmektedir. Bu güvensizliği silmek ve müşterilerimize güven vermek adına teknisyenlerimiz telefonunuzun ekran değişiminizi gözünüzün önünde şeffaf bir şekilde yapmaktadır. Tüm bu işlemler için teknik servisimizde özel teknik servis odalarımız vardır. Bu odalar olumsuz çevresel koşullardan arındırılmış ve sterilize edilmiştir. Böylece ekran değişimi için telefonunuzun içi açıldığında cihazınızın sağlığı olumsuz etkilenmez. Firmamıza gelerek cihazınıza ekran değişimi yaptırabileceğiniz gibi bize uzak bir bölgedeyseniz ya da firmamıza gelme imkanınız yoksa kargo ile cihazınızı bize göndererek ücretsiz kargo hizmetimiz ile ekran değişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Oppo Reno 3 Ekran Değişimi Bilgilerimi Siler mi?

Alanında uzman ve deneyimli olan teknik kadromuz ile siz değerli müşterilerimize beklentinizin üzerinde ekran değişimi hizmeti sunmaktayız. Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişiminiz yapılırken cihazınızda herhangi bir sorun ya da aksaklık meydana gelmez. Bu duruma telefonunuzun içinde bulunan kişisel bilgileriniz de dahildir. Ekran değişimi sırasında telefonunuzda bulunan hiçbir bilgi silinmez. Hasarlı ya da arızalı olan ekranınızın değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzdaki bilgileri eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Oppo Reno 3 Uzaktan Ekran Değişimi

Teknik servisimiz, hızlı ve güvenli ekran değişimi hizmetlerini size üst düzey kalitede sunarken kapsamlı hizmet seçenekleri ile yakından uzağa tüm müşterilerimize ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Ekranı hasarlı ya da bozuk olan telefonunuzu ekran değişimi için bizzat getirebilirsiniz. Ancak firmamıza gelmeye vaktiniz yoksa ya da firmamızın konumundan uzak bir konumdaysanız ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızın uzakta olan müşterilerimiz için sağladığı bir hizmet olan ücretsiz kargo sayesinde firmamıza gelemeseniz dahi ekranı değişmesi gereken cihazınızı kargo ile bize ulaştırdığınızda en kıssa sürede cihazınızın ekranı değiştirilir ve tekrar kargo ile tarafınıza gönderilir. Kargo ile uzaktan ekran değişimi hizmetlerimizde kargo ücretleri teknik servisimiz tarafından karşılanmaktadır.

Oppo Reno 3 Uygun Ücretli Ekran Değişimi

Oppo Reno 3 ekran değişimi piyasada birçok teknik servis tarafından farklı kalite ve farklı fiyatlarda yapılmaktadır. Teknik servisimiz ile piyasadaki birçok ekran değişimi yapan firmadan gerek hizmet kalitesi gerekse hizmet fiyatları bakımından ayrılmaktadır. Kalite standartlarının üzerinde güven ve hizmet hızından asla taviz vermeyen firmamız, tam aksine fiyatlarda taviz vererek siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarda en yüksek kalitede ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Cihaz ekranınız en uyumlu ekran parçası ile güvenle ve kaliteli işçilik ile değiştirilir. Tüm bu hizmetler sizlere en uygun fiyat garantisi ile teknik servisimiz tarafından sunulur. Önceliğini kazanca değil müşteri memnuniyetine veren teknik servisimiz, müşterilerimizin memnun ve mutlu olması için tüm kolaylıkları sağlamaktadır.

Oppo Reno 3 Servis Garantili Ekran Değişimi

Oppo marka telefonlarınızın ekranında kırık, çizik, çatlak gibi hasarlar varsa ya da telefonunuzun dokunmatik hassasiyeti bozulduğu için cihazınız kullanılamaz hale gelmişse cihazınızın ekran değişimine ihtiyacı vardır. Teknik servisimiz, asar ve arıza gibi durumlarda siz değerli müşterilerimize servis garantili ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. 6 ay parça ve işçilik garantisi ile teknik servisimiz, müşterilerimizin mağdur olmasını ve herhangi bir sorun yaşamasını engelleyerek %100 memnuniyet sağlamaktadır.

Yorum Yap