1. Ana Sayfa
  2. Oppo

Oppo Ekran Değişimi

Oppo Ekran Değişimi
Oppo ekran değişimi firmamızda garantili olarak yapılmaktadır.
+ - 0

Oppo Ekran Değişimi Son zamanların popüler modellerinden olan oppo gerek fiyat politikası gerek de çıkardığı modellerle bu sektörde verdiği reklamlarla ve soysal medyada baya bir kitle oluşturup bu pazarda söz sahibi olacağını gösteriyor.

Piyasa ya sürdüğü modellerinde bir çok yeniliğin öncüsü olan oppo markası elektronik devlerinin arasına kısa zamanda adını yazdırmayı başardı

Oppo cep telefonu tamir servisi

oppo cep telefonu tamir servisi hizmetini veren firmamız son çıkardığı modellerle ve en son özellikleri kullanan bu markanın cep telefonu tamirini uzman sertifikalı teknisyenler tarafından hemen her arızasını çözüp kullanıcıların cep telefonlarını ilk günkü gibi kullanması sağlamaktadır uzman kendi dalında en iyi teknisyenler den oluşan teknik servisimizde oppo marka cep telefonu tamir işlemi başarıyla yapılmaktadır.

Oppo ekran değişim servisi

oppo markası fiyat olarak diğer modellere göre hem çok uygun hem de çok özellikli bir modellerden oluşturduğu pazar piyasasında biz Kadıköy Telefon tamir firması olarak oppo ekran değişimi işlemlerini büyük bir titizlikle uzman teknisyenlerimiz tarafından Maksimum 15-20 dakika içerisinde hiçbir bilginin silinmeden gözünüzün önünde söküp takıp teslim ediyoruz Kadıköy cep dünyası oppo ekran değişim servisi olarak hiçbir şekilde cep telefonlarınızı kullanımında başka bir sorunla karşılaşmayacağınızı garanti edebiliriz.

! FİYATLAR DOLAR KURUNA BAĞLIDIR GÜNCEL FİYAT İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ !

Oppo Servisi

Kadıköy cep dünyası firması oppo ekran değişim servisinde uzman personelle hizmet vermektedir. firmamızda kullanılan ekranlar piyasada birçok firmanın orijinalde taktığı ama kesinlikle orijinal olmayan orijinal kalitesi ile bire bir ekranlar ile ekran değişim işlemi gerçekleşir.

bu nedenledir ki oppo ekran değişimi işlemlere servisimizde 6 ay dokunmatik garantili olarak yapılıp müşteri garanti belgesi ile teslim edilir.

Oppo ekran değişimi fiyatları

Ekran değişimi hizmetleri veren firmamızda oppo ekran değişim fiyatları listesi oluştururken güncel kur fiyatları baz alınarak fiyat verilir. Firmamızda bulunan ekranlarda kalite olarak diğer firmalarla karşılaştırarak size en uygun fiyatı en kaliteli şekilde sunmak için bütün araştırmalar yapılarak size sunulur.

Marka & ModelEkran Değişimi Fiyatı
Oppo RX17 Pro ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo Reno ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo F9 ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo RX 17 Neo ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo AX7 ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo R17 Pro ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo A7 ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo R15 Pro ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo A5s ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo R17 ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo Find X ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo F11 Pro ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo A9 ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo Reno 10x Zoom ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo Find 7 ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo Find 7a ekran değişimiBilgi İçin Arayınız
Oppo Reno 5G ekran değişimiBilgi İçin Arayınız

Kargo ile onarım

Bir oppo cep telefonu kullanıyorsanız telefonunuzda sorun varsa bu telefonun kullandığınız yerde yapacağım yapabilecek başka bir teknisyen bulamadınız insanız veya güvenemedi iseniz hiç dert etmenize gerek yok çünkü Kadıköy cep dünyası oppo ekran değişim servisi hizmetini ve oppo cep telefonu tamir servis hizmetini size ücretsiz kargo ile sunmaktadır tek yapmanız gereken size en yakın olan bir PTT şubesine gidip cep telefonunuza kargo ile bize göndermenizdir. cep telefonu elimize geçer geçmez sizi görüntülü arayıp yapılan bütün işlemleri canlı bir şekilde izledikten sonra masum 15-20 dakika sonra cep telefonunuzu tekrar ücretsiz bir şekilde kargo ile gönderiyoruz.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap