1. Ana Sayfa
  2. Blog

Oppo Batarya Değişimi

Oppo Batarya Değişimi
Oppo Batarya Değişimi
+ - 0

Batarya cihazınızın bulunan özelliklerinin istediğiniz gibi olması konusunda en büyük destekleyici teknik parçadır. Cihazın performansını doğrudan etkileyen bir durum olduğu gibi zarar vermesi de söz konusu olabilir. Oppo marka cihazı olanların modeline göre değişen bazı özellikleri kullanmak istemeleri veya günlük hayatlarında yoğun kullanmak zorunda olmaları sonucunda batarya gücünde düşüşler yaşanır. Bataryanın değişimi gerekli olduğunda geciktirmek kısa vadede maliyeti ötelemek gibi anlaşılsa da cihazınızın daha çok zarar görmesi anlamına da gelir. Çünkü cihazınızın değişim için servisimize getirildiğinde şarj giriş soketinde, şarj aletinizde veya cihazınızın işletim sisteminde bile sorun olduğu cevabını alabilirsiniz. Oppo batarya değişimi servisimizin uzun yıllardır çalışan ve alanında uzman çalışanları tarafından değiştirilir. İşlemlerin kaliteli ürün ile değiştirilerek yapılması ve garantili olması da müşterilerimizin güven duymasında en büyük nedenler arasındadır. Uzun zamandır faaliyette olduğumuz sektör için Google haritalar aramalarında en yüksek olumlu müşteri yorumu alan servis olmanın başarısını da elimizde bulunduruyoruz.

Oppo Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Batarya değişimi için servisimize geldiğinizde işlemlerin yanınızda yapıldığını görebilirsiniz. Diğerlerinden farklı olduğumuzu ilk noktada anlamaya başlayabilirsiniz. Bilgilerinizin silinmesi mümkün değildir. Herhangi bir kopyalama işlemi yapılmadığını da görebilirsiniz. Parçaların değiştirilmesinden korkan müşterilerimizin yanında değişim yapıyor olmamız karşılıklı güven oluşturma çabamızdan kaynaklanır. Gizli başka bir yerde işlem de yapmıyoruz. Bunlara rağmen kesintisiz şekilde servisimizi kayıt altına alan güvenlik kameralarımız da vardır. Bundan dolayı cihaz güvenliğinizle alakalı sorun yaşamayacağınıza garanti veriyoruz. Değişim işlemleri için de en az 6 ay garanti sunduğumuzu açıkça belirtiyoruz. Bazı modeller için bu süre 1 yıla kadar uzayabilir. Donanımlı ve tecrübeli çalışanlarımız tarafından kaliteli ürün kullanılarak yapılan değişim işlemlerinden memnun kalmanız için çabalıyoruz.

Batarya Değişiminin Önemi?

Cihaz sağlığı için pil gücü en üst sıralarda gelecek kadar önemlidir. Bataryanın değişmemesi halinde cihazın ne kadar zarar göreceğini deneyimleyecek kadar uzun süredir bu işi yapıyoruz. Cihazın ısınması, açılıp kapanma sorunu yaşatması veya şarj etmenize rağmen şarjdan çıkarınca hiç şarj olmamış gibi performans sunması en önemli belirtilerdir. Bu belirtilerin artık batarya değişim zamanı geldiğini anlattığı kesindir. Servisimize gelerek çalışanlarımızın tecrübelerine güvenmeyi tercih edebilirsiniz.

Oppo Batarya Değişimi

Oppo Pil Sağlını Öğrenme?

Pilin sorun çıkardığını düşünüyor olmanıza rağmen emin olmak için yapmanız gereken kontrol etmek olmalıdır. Kontrol edilmesi için servisimize uğramanızı öneriyoruz. Cihazın farklı bir sorunu olup olmadığından da emin olmanızı sağlıyoruz. Çalışanlarımız bilgileri ve yardım sever iletişimleri sayesinde detaylı açıklamalarda bulunur. Değişim için gerekli olan nedenleri de gösteriyoruz. Cihazınızın ayarlar kısmından pil sekmesini açarak kolaylıkla performans yüzdesini de öğrenme imkanınız olur. Yeni şarjdan çıkarılmış cihazınızın en az 80 olarak güç göstermesi önemlidir. Aksi durumda değişim yapılmasını öneriyoruz.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Değişim işlemleri konusunda sunduğumuz avantajlar ve kaliteli hizmet yüksek işçilik ve maliyet talep edebileceğimiz şeklinde yorumlanabilir. Tam tersi olacak şekilde cihazınızın batarya değişimi için mümkün olan en ekonomik rakamları talep ettiğimizi unutmamalısınız. Garantili ve uzman teknik çalışan bakış açısıyla yapılan işlemler sonucunda oldukça ekonomik rakamlar ödersiniz. Net şekilde batarya değişim fiyatı verilmemesinin nedeni modele, kullanılan parçaya ve yedek parçanın fiyatına göre değişiklik göstermesidir. Aynı zamanda batarya değişimi yanında farklı bir durum olup olmadığını da kontrol ediyoruz. En kesin yol cihazınızın servisimizde değerlendirildikten sonra fiyat konusunda bilgi verilmesidir.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Pil sağlığını artırmak için müşterilerimize bazı ince detaylardan bahsediyoruz. Bunları fark etmedikleri ve uzun süredir kullanmadıkları özellikler için bile bataryanın gücünü kullandıklarını anlıyorlar. Kullanılmayan konum veya bluetooth gibi özellikler sürekli tarama yaptıklarından gücün erkenden bitmesine neden olur. Kullanılmadığı sürece kapalı kalmasında fayda olduğuna inanıyoruz.

Batarya Kullanımı Hakkında

Bataryanın uzun süreli şekilde kullanılmasının yolu değişim işlemlerinden sonra servisimizin önerilerini de atlamamaktır. İşlemlerimizin kalitesi üzerine eklenen kullanıcı dikkati daha uzun süre performans kaybı yaşamadan kullanılması anlamına gelir. Cihazın ekranında hareketli veya renkli duvar kağıtları kullanılmamasını öneriyoruz. Ekran kilitleme saniyesinin de kısa süreli olması daha iyi olacaktır. Bu sayede bataryanın daha güçlü kalması sağlanır.

Yorum Yap