1. Ana Sayfa
  2. Genel

Oppo AX7 Ekran Değişimi

Oppo AX7 Ekran Değişimi
+ - 0

Oppo AX7 ekran değişimi telefonunuzdaki kırık, çatlak ve çizik gibi tüm sorunlarınızı garantili şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Son teknolojiyeb ait ekipmanlarımız, strerilize edilmiş teknik servis odalarımız ve alanında uzman olan teknik servis elemanlarımız ile tüm ekran değişimi sorunlarınıza teknolojik çözümler sunmakk için sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Tüm ekran değişimleri teknik servisimiz bünyesinde garantili ve güvenilir şekilde gerçekleştirilirken değişim sırasında cihazınızın dokunmatik hassasiyeti, çözünürlük gibi özelliklerinde herhangi bir değişiklik oluşmaz. Teknik servis firmamız siz değerli müşterilerimize profesyonel ekran değişim hizmeti sunarken;

  • Cihazınızın modeline en yakın olan ekran parçasını tercih eder.
  • Ekran değişimi sırasında cihazınızda bulunan fotoğraf, belge ve müzik gibi hiçbir veri kaybolmaz.
  • Tüm hizmetlerimiz strerilize edilmiş ve cihaz sağlığına göre düzenlemiş teknik servis odalarımızda gerçekleştirilir.
  • Müşterilerimiz talep ettiğinde ekran değişimi bizzat müşterilerimizin yanında yapılır.
  • Tüm ekran değişimi hizmetlerimizde kullandığımız yedek parçalara ve işçiliğe 6 ay süre ile garanti verilir. Bu süre içinde bir orun yaşadığınızda tüm sorumluluğu teknik servisimiz almaktadır.

Oppo AX7 ekran değişimi yaptırmak ve cihazınızı profeysonel ellere teslim etmek için firmamız ile iletişime geçerek doğrudan bizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer firmamıza uzak bir bölgedeyseniz firmamızın müşterilerine sunduğu ücretsiz kargo hizmetinden faydalanarak cihazınızı tarafımıza ulaştırıp en kısa sürede teknik servisimizden ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Tüm teknolojik sorunlarınızda olduğu gibi ekran değişimi alanında da uzman ve tecrübeli hizmet sunan personellerimiz ile artık cihazlarınız emin ellerde olacaktır. Oppo markasına ait cihazlarınızı gönül rahatlığı ile teknik ekiplerimize emanet edebilirsiniz.

Oppo AX7 Güvenilir Ekran Değişimi

Teknik servisimize gelen ve daha önce başka servislerden ekran değişimi hizmeti alan birçok müşterimiz, güvensiz ve amatör hizmetlerdne dolayı şikayetlerini dile getirmektedir. Bizler tüm bu olası sorunların önüne geçerek müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ekran değişimi hizmeti sunmaktayız. Kullandığımız tüm ekran yedek parçaları orijinaline en yakın olmakla birlikte aynı zamanda 6 ay garantili parçalar olmaktadır. Böylece siz değerli müşterilerimizi düşünen teknik servisimiz, ekran değişimi sonrasında yaşamanız muhtemel olan sorunlarda mağdur olmamanız için size garanti ve güven vermektedir. Güvenilir ekran değişimi hizmetimiz sayesinde telefonunuzdaki fotoğraf ve videolarınız silinmez; ekran çözünürlüğü ve hassasyeti gibi ayarlarınız bozulmaz. Yapılan tek işlem kırık, çizik ya da çatlak olan ekrna kısmının alınarak yerine sağlam ve 6 ay garantili ekran parçasının yerleştirilmesidir.

Oppo AX7 Formatsız Ekran Değişimi

Ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimizin birçoğu ilk geldiklerinde telefonlarının içindeki fotoğraflarının silinmeisne yönelik kaygılarını dile getirmektedirler. Ancak böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü alanında uzman olan teknik personellerimiz, ekran değişimi işlemlerini formatsız yapmaktadır. Dolayısıyla da ekran değişimi yapıldığında cihazınızın içindeki fotoğraf, video ya da başka verilerin silinmesi mümkün değildir. İşlem sadece cihazınızın sorunlu olan ekran panelinin değiştirilmesi ile gerçekleştirilir.

Oppo AX7 Kısa Sürede Ekran Değişimi

Çevrenizle hatta dünya ile iletişim kurmanızda büyük yardımcı olan telefonunuzun sizin için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinç doğrultusunda tüm hizmetlerimiz olduğu gibi teknik personellerimiz ekran değişimi hizmetlerimizi de en güvenilir ve aynı zamanda en hızlı şekilde gerçekleştirir. Değişim sonrasında cihazınızın mekanik testleri yapılır ve herhangi bir sorun olmadığı takdirde cihazınız size teslim edilir. Bu süreç ortalama olarak 45 ila 60 dakika arasında değişmektedir. En geç 60 dakika sonrasında cihazınızı sıfır ekranı ile çalışır vaziyette teslim alabilirsiniz. İsterseniz siz de cihazınızı teslim aldıktan sonra cihazınızı ve ekranınızı kontrol edebilirsiniz.

Oppo AX7 Panel ve Ekran Değişimi

Cihazınızın ekranında bulunan çziik, kırık ya da çatlak gibi sorunlar ekran mekanizmasının farklı bölümünde olailir. Değişim öncesinde teknik personellerimiz hasarın nö cam, arka cam, dokunmatik panel gibi bölümlerin hangisinde olduğunu tespit eder. Sorunlu ekran tespit edildikten sonra en doğru ve kaliteli işçilik ile ekran değişimi işlemi gerçekleştirilir. Panel ekran değişiminin yapılması aynı zamanda değişim sonrasında ekran üzerinde sarı lekelenmelerin olmasını önler. Bu işlem aynı zamanda cihazınızın sağlığı açısından da güvenli olmaktadır. Ekran değişimi konusunda uzman ve tecrübeli olan teknik servis personellerimiz ile ekran değişimleriniz güvenli ve doğru şekilde yapılmaktadır.

Yorum Yap