1. Ana Sayfa
 2. Oppo

Oppo A94 Ekran Değişimi

Oppo A94 Ekran Değişimi
+ - 0

Telefonunuzu bir kaza sonucu düşürmenizin ardında cihazda olan görüntünün kısmi ve tam olarak gitmesine ekran kırılması olarak adlandırmaktayız. Oppo a94 ekran değişimi ihtiyaçlarınızda ise teknik servisimiz opponun Türkiye piyasasına girmesiyle bünyesinde oppo uzmanı teknik ekip arkadaşları bulundurmaktadır. İşlemleri oppo cep telefonu tamiri ve ekran onarım uzmanları 40 dakika gibi bir zamanda gündelik hayatın hızıdan uzaklaştırmadan göz önünde yapmaktadır. EUTD, web sitesinde bu ekibin çalışmalarını övdü. İşlemleri tamami ile şeffaf bir şekilde dizayn edilen firmamızda 7/24 güvenlik kamera ile gözetlenmektedir.

Oppo A94 Ekranı Kırıldı Ne Yapmam Gerekiyor ?

Telefonunuzun düşmesi sonucu ekranın tuz buz olması durumunda veya görüntü gelmemesi durumunda ekran değişimi yaptırmanız gerekiyor. Ekran onarım işlemini basite almadan alanında uzman kişilere yaptırmanız cihazınızın sağlığı ve uzun ömürlü olmasına devam etmesi için önem taşıyor. Onarım işlemi sırasında kullanılan malzemeninin kalitesi, yapan kişinin uzmanlık derecesi, sokulen parçaların tekrardan yerine takılması gibi konularda çok hassas davranmanız gerekiyor. Gerekli hassasiyeti sağlanmazsa kısa süre sonra tekrardan ekran değişimi yada başka bir parçanının arızası için teknik servis kapısını çalacağınız anlamına gelir.

Biz işimi önemseyerek yaptığımız için hangi marka olursa olsun alanında uzman teknisyenimiz cihazın onarımını sizin yanınızda onarım işlemlerini çayınızı yudumlarken izleyebilirsiniz. Göz önünde ekran değişimi sayesinde hem verilerim kopyalandı mı, başka parçalarım yan sanayi parçalar ile mi değiştirildi gibi kaygılarınız olmayacak.

Hangi Durumlarda Oppo A94 Ekran Değişimi Yaptırmam Gerekiyor ?

Cep telefonunuzun bir yerden düşmesi sonucu veya çarpması ile görüntünün gitmesi olayına ekran kırılması demekteyiz. Düşük bir ihitmal olsa da bazı durumlarda ekran kırılması ile beraber cihazın anaakartı da zarar görmüş olabilir. Alanında uzman ekibimiz en uygun fiyatı verebilmek için ve doğru onarımı uygulamak için cihazınıza yanınızda arıza tespiti yapmaktadır. Arıza tespiti sonucunda cihazınızda ekran değişimi gerektirecek durumları zaten size dile getirip fiyatını paylaşmaktayız.

 • Telefon ekranında görüntü yoksa veya renk kayması varsa,
 • Ekranda mor renkli mürekkep gibi dağılma mevcut ise,
 • Ekranınızda sarı lekeler beyaz noktalar mevcut ise,
 • Telefon ekranın siyahsa yani görüntü yoksa,
 • Ekran düşme sonrasında kasadan ayrılıp ekranda görüntüyü engeleyecek zedelenme oluştuysa

gibi durumlarda çok büyük ihitmalle ekran değişimi gerekmektedir. Cihazınızda ekstra başka sıkıntıların oluşmaması için başka teknik servislerde lütfen cihazınızı kurcalatmayın. Cihazda sadece ekran sorunları mevcut ise başka sorunlarda ekstra olarak oluşturabilmektedirler.

Oppo A94 Teknik Servis Hizmetlerimiz

Oppo A94 cihazlarda sadece ekran değişimi değil diğer türlü yaşadığınız sorunda bize ulaşabilir detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler genel olarak

 • Oppo A94 Batarya değişimi,
 • Oppo A94 Şarj soketi değişimi,
 • Oppo A94 Kapak Değişimi,
 • Oppo A94 Kasa Değişimi,
 • Oppo A94 Anakart Tamiri,
 • Oppo A94 Mikrofon Değişimi,
 • Oppo A94 Arka Kamera Değişimi,
 • Oppo A94 Ön Kamera Değişimi,
 • Oppo A94 Hoparlör Değişimi

gibi her onarımı gerçekleştirmekteyiz. Onarım için detaylı bir inceleme yapmamız gerekmektedir. Onarım süreleri ekran süresinden farklı olmaktadır. Fiyatları için ve stok bilgisi için de bizi arayıp bilgi almanız gerekmektedir.

Oppo A94 Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 2. Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 3. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  “Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Teknobest’e (Kadıköy Cep Dünyası) Nasıl Gelirim?

Metrobüs veya Marmarayı kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme durağından Kadıköy Altıyol Boğa yönüne ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde yaklaşık 20 metre aşağıda sağda bulunmaktadir.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Boğa heykeline çıkan cadde üzerinde yer alan Garanti Bankasının ilerisinde sol tarafta yer almaktadır.

Google Adres Tarifi İçin Tıklayın

Görüntülü Adres Tarifi

Teknobest™ ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti
 6. Ücretsiz Kargo Hizmeti

Yazar Hakkında

Yorum Yap