1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Oppo A9 2020 Ekran Değişimi

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi

featured

Oppo A9 2020 ekran değişimi hizmetlerimiz sertifikalı ve uzman olan teknisyenlerimiz tarafından size sunulan teknolojik çözümlerden birisidir. Darbelere ve düşmelere bağlı olarak hasar gören ya da dokunmatik arızası olan ekranınız servis bünyemizde güvenli bir şekilde değiştirilir ve sorunsuz şekilde size teslim edilir. Oppo A9 ekran değişimi teknik servisimizin garanti kapsamı altındadır. Hassas ve özenli işçilikle değişen ekranınıza ve işçiliğe servisimiz 6 ay garanti verir. Bu süre içinde bir sorun yaşadığınızda teknik servisimiz tarafından ücretsiz tamir ve onarım gibi teknik destekler alabilirsiniz. Bu sayede müşterilerimizin mağdur olmasını engelleyerek hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmaktayız. Önceliğimiz işimizin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır.

Oppo A9 2020 ekran değişimi firmamız bünyesinde özel ve müşterilerimizin de görebileceği şeffaf odalarda yapılır. Teknik servis odalarımız sterile edilmiş ve statik elektrik yükü olmayan odalardır. Cihazınızın ekranı açıldığında ve değişim yapılırken ortamda statik elektriğin ve tozun olmaması son derece önemlidir. Bu gibi etkenler cihazınızın mekanizmasını olumsuz etkiler ve hatta cihazınızın bozulmasına sebebiyet verir. Cihazınızın sağlığını düşünerek hassas ekran değişimi yapan teknisyenlerimiz, sadece cihazınızın görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bellek birine format ve benzeri gibi müdahalelerde bulunmaz. Dolayısıyla da ekran değişimi sonrasında cihazınızda oyun ve ayarlar gibi uygulamalar ya da fotoğraf, video ve rehber gibi kişisel bilgileriniz silinmez.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürede Yapılır?

Garantili ve hızlı Oppo A9 telefonunuzun ekran değişimi teknik servisimizde son derece hızlı ve acil bir şekilde yapılır. Telefonunuzun iletişiminiz için önemi konusunda son derece bilinçli olan teknik personellerimiz, ekran değişimi konusunda gösterdikleri hizmet hassasiyetini aynı şekilde hizmet hızında da göstermektedir. Cihazınızı elden ya da kargo ile servisimize ulaştırdığınız takdirde aynı gün ekran değişimi yapılır. İşlem süresi 30 ila 60 dakika arasında teknik servisimizin yoğunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Değişim sonrasında personellerimiz cihazınızın tüm ekran testlerini yapar ve aynı gün size elden teslim eder ya da size teslim edilmesi üzere kargoya verir.

Oppo A9 2020 Güvenli Ekran Değişimi

Tüm teknolojik hizmetlerimiz gibi ekran değişimi hizmetlerimiz de güvenli ve kaliteli hizmetlerdir. Hasra görmüş ya da bozulmuş olan ekranınızın değişimini teknik servisimizde işin uzmanlarına yaptırabilirsiniz. Teknik personellerimizin her birisi bu işte uzman ve yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir. Hizmet kalitesine güvenen teknik servisimiz, isterseniz size göz önünde ekran değişimi sunar. Talebiniz doğrultusunda telefonunuzun ekranı gözünüzün önünde yapılır ve değişimi bizzat izleyebilirsiniz. Ekran değişimi sonrasında cihazınızın güvenliğini de düşünen teknik personellerimiz değiştirilen yeni ekranınıza hiçbir ücret talep etmeden kırılmaz ekran camı takmaktadır. Böylece yeni ekranınız düşmelere, çarpmalara ve darbelere karşı daha dayanıklı ve korumalı olacaktır. Ayrıca güvenli ekran değişimi ilkemiz gereğince müşterilerimizin fotoğraf ve video gibi özel belgeleri personellerimiz tarafından üçüncü kişilerin eline geçmemesi için itinalı şekilde korunmaktadır.

Oppo A9 2020 Ekran Değişiminden Sonra Bilgilerim Silinir mi?

Oppo A9 2020 ekran değişimi teknik servisimizde büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Ekran değişimi doğrudan görüntü birimi ile ilgili bir sorundur. Tamir ve onarım sırasında ekran değiştirilirken cihazın belleği ile herhangi bir bağlantısı olmadığından teknik personellerimiz sadece görüntü birimi ile onarım işlemini gerçekleştirir. Bu sayede cihazınızın içindeki oyun, rehber, programlar, fotoğraf ve video gibi hiçbir uygulama, bilgi ya da kişisel bilgi silinmez. Ekran değişimi sonrasında cihazınızdaki tüm belge ve bilgilere eksiksiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi Yapılırken İzleyebilir miyim?

Bazı müşterilerimiz ekran değişimi konusunda güvensizlik yaşayabilmektedir. Bu müşterilerimizin bize geldiklerinde ilk sordukları sorulardan birisi de ekran değişimi yapılırken izleyip izleyemeyecekleridir. Bu konuda biz müşterilerimize oldukça esnek davranmaktayız. İsteyen her müşterimiz cihazının ekran değişimi yapılırken teknik personellerimizin yanında bulunarak değişim işlemlerini ve cihazına yapılan tüm müdahaleleri izleyebilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap