1. Ana Sayfa
  2. Genel

Oppo A5S Ekran Değişimi

Oppo A5S Ekran Değişimi
+ - 0

Oppo A5S ekran değişimi android kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği teknolojik hizmetlerden birisidir. Düşme, çarpma ya da darbe sonucunda telefonunuzun ekranında kırık, çizik ve çatlak gibi harsalar meydana gelebilir. Bu hasarlar cihazınızın kullanımını zorlaştırır hatta çoğu zaman imkansız hale getirebilir. Bu gibi durumlarda cihazınızı işinin ehli olan ellere teslim etmek isterseniz alanında uzman olan ve tecrübeli teknik servis ekiplerimiz ile firmamız hizmetinizdedir. Başarısını mutlu ve memnun müşterilerinin referansları ile kanıtlamış olan firmamız, ekran değişimi hizmet kapsamında da sizlere kusursuz ve profesyonel hizmet kapısı aralamaktadır. İşçiliğine ve değişen ekran parçasına garanti süresi vererek müşterilerinin sorun yaşamasının önüne geçen firmamız, şeffaf hizmet anlayışı ile müşterilerine güven veren ekran değişimi sunmaktadır.

Oppo A5S ekran değişimi Oppo A5S telefonunuza en uyumlu ve orijinaline en yakın ekran parçası ile yapılır. Değişen ekran ve işçilik teknik servisimizin 6 ay garantisi kapsamındadır. Şeffaf hizmetimiz sayesinde teknik servis odalarımızda dilerseniz cep telefonunuzun ekran değişimini izleyebilirsiniz. Bu hizmetimiz ile firmamız, müşterilerimize güven aşılamayı hedeflemektedir. Tüm hizmetlerimiz gibi ekran değişimi hizmetlerimiz de tamamen profesyonel ve garantili bir şekilde sizlere sorunsuz olarak sunulur. Değişim sonrasında da teknik destek veren firmamız, müşterilerimizin mağdur olmaması için işçiliğine ve yedek parçaya garanti vermektedir. Ayrıca teknik servisimize uzak olan müşterilerimizin de ayrıcalıklı ekran değişimi hizmetlerimizden faydalanabilmesi için ücretsiz kargo gönderimi ile firmamız, ekran değişimi hizmetimizi aynı hassasiyet ve özen ile müşterilerimizin ayağına getirmektedir. Kargo dahilindeki hizmetlerimizde müşterilerimizden ek bir cüret kesinlikle talep edilmez. Tüm gönderim ücretleri firmamız tarafından üstlenilmektedir.

Oppo A5S Ekran Değişimi Garantili mi?

Tüm cep telefonu ve ekran sorunlarınıza hızlı ve profesyonel çözüm önerileri sunan teknik servisimiz, ekran değişimi sonrasında da olası sorunların önüne geçmek adına değişen ekran parçasına ve teknik servisimizin işçiliğine 6 ay garanti vermektedir. Cihazınızın hasar görmüş ekran parçası değiştirildikten sonra size teslim edilmeden önce tüm ayarları kontrol edilir, ekran testleri yapılır ve sorunsuz bir şekilde size teslim edilir. İçiniz rahat etmez ise siz de cep telefonunuzu teknik servisimizde kontrol ettikten sonra personellerimizden teslim alabilirsiniz. Değişimi takiben 6 ay içerisinde işçilikten ya da değişen ekran parçasından kaynaklı sorun yaşarsanız teknik servisimiz sorununuzu en kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Ayrıca 6 ay içerisinde değişen ekranda işçiliğe ya da ekran parçasına bağlı sorun olduğunda teknik servisimiz sizden hiçbir ücret talep etmemektedir.

Oppo A5S Kapsamlı Ekran Değişimi

Cep telefonunuzun hasarlı ekranı teknik servisimiz bünyesinde profesyonel ellerde güvenle değiştirilir. Değişim öncesinde hasarın hangi ekran parçasında olduğu teknik personellerimiz tarafından tespit edilir. Teknik servisimiz, sadece ön ekran değişimi ile sınırlı ekran değişimi hizmeti vermemektedir. Ön ekranın yanı sıra arka ekran, dokunmatik panel gibi kapsamlı ekran değişimi hizmetlerini de firmamızdan alabilirsiniz. Özellikle panel dokunmatik ekran değişimi sonradan yaşayacağınız birçok ekran sorununun önüne geçmektedir. Ekran üzerinde çok sık rastlanan sarı lekelenme ve beyaz noktalar gibi sorunlar panel ekran üzerinde oluşan ekran sorunlarıdır. Bu ekran problemleri, panel ekran değişimi ile sorunsuz şekilde ortadan kaldırılmaktadır.

Oppo A5S Uzaktan Uzağa Ekran Değişimi

Ekran değişimi teknik servisimize bizzat gelen müşterilerimize olduğu gibi bize uzak olan ve teknik servisimize gelemeyen müşterilerimize de verilmektedir. Oppo marka telefonunu için ekran değişimi hizmeti almak isteyen tüm uzaktaki müşterilerimize kargo ile ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Hasarlı ekranı olan Oppo A5S cep telefonunuzu kargo ile bize göndererek ekran değişimi yaptırabilirsiniz. Kargo ile bize ulaşan cihazınızın ekran değişimi azami 1 saat içinde değiştirilir ve size tekrar kargo ile gönderilerek teslimi sağlanır. Cihazınız size gönderilmeden önce yeni ekran parçası kontrol edilir ve tüm ekran ayarlarınız test edilir. Daha sonrasında çalışır vaziyette cihazınız, tıpkı hizmetlerimiz gibi güvenli ve hızlı şekilde tarafınıza iletilir. Aynı zamanda kargo ile hizmetlerimiz için teknik servisimiz ek bir ücret talep etmemektedir. Çift taraflı kargo ücretleri teknik servisimize ait olmaktadır.

Yorum Yap