1. Ana Sayfa
  2. Genel

Oppo A5 2020 Ekran Değişimi

Oppo A5 2020 Ekran Değişimi
+ - 0

Oppo A5 2020 ekran değişimi Oppo marka cep telefonlarına teknik servisimiz tarafından sunulan profesyonel hizmetlerden birisidir. Telefonunuzun ekranında düşmeye, çarpmaya ay da darbelere karşı hasar meydana geldiğinde ekran değişimi kaçınılmaz hale gelebilir. Böyle bir ekran sorunu karşısında ise doğru ve güvenilir bir adres seçimi cihazınızın sağlığı için son derece önemlidir. Aksi takdirde yanlış bir adreste yapılan ekran değişimi, cihazınızda olumsuz yönde birçok değişikliğe hatta soruna neden olabilir. Ekran ayarlarının değişmesi, belgelerin silinmesi ve değişimden kısa süre sonra ekran sorunlarının ortaya çıkması gibi sorunlar birçok kullanıcının diğer firmalar ile yaşamış olduğu sorunlardan sadece bazılarıdır. Oppo marka telefonunuzun ekranını değiştirmek için doğru adres arayanlardansanız bizimle doğru adreste ve isabetli tercih yapmış olacaksınız.

Oppo A5 2020 ekran değişimi firmamız tarafından Oppo marka telefonunuzun orijinaline en yakın olan ekran ile yapılır. Teknik servis odalarımız statik elektrikten ve toz gibi çevresel faktörlerden arındırılmıştır. Böylece cihazınızın sağlığı firmamız tarafından korunmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin güvenini kazanmak ve varsa kafasındaki soru işaretlerini gidermek için göz önünde ekran değişimi yapılır. İsterseniz telefonunuzun ekranı değişirken siz de birebir tüm işlemleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca ekran değişimi sonrasında ekranınızın çözünürlük, dokunmatik hassasiyeti, görüntü kontrastı gibi ayarları değişmez. Değişim sonrasında teknik personellerimiz tüm bu ayarların testlerini yaparak cihazınızı sorunsuz bir ekran mekanizması ile size teslim eder. Siz de teslim almadan önce cihazınızı kontrol edebilirsiniz.

Oppo A5 2020 Ücretsiz Kargo İle Ekran Değişimi

Cep telefonunuzun ekranında kullanımınızı zorlaştıran ya da engelleyen bir hasar var ise nerede olursanız olun firmamızdan güvenli ve hızlı şekilde ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz. Firmamıza yakın bir yerdeyseniz direk telefonunuzu ekran değişimi için firmamıza getirebileceğiniz gibi uzakta iseniz bile kargo hizmetimiz sayesinde ekranı değişecek cihazınızı kargo ile tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Ekranı hasarlı olan cihazınız bize ulaştığında teknik personellerimiz en kısa sürede ekran değişimi yapacaktır. Değişim süreci tamamlandıktan sonra cihazınızın ekran testleri ve ayaları yapılır. Yapılan testlerde bir sorun çıkmazsa tarafınıza kargo ile gönderimi sağlanır. Çift yönlü kargo gönderimi tamamen firmamıza ait olmaktadır.

Oppo A5 2020 Ekran Değişimi İle Ekran Ayarlarım Bozulur mu?

Darbe çarpma ve düşmelere bağlı olarak oppo marka cep telefonunuzun ekranında meydana gelen kırık ve çatlak gibi hasarlar sadece ekranda sorunlar meydana getirir. Ekran çözünürlüğü, ekran ayarları ve dokunmatik hassasiyeti gibi ayarlar ekran ile alakalı olduğundan doğru ve kaliteli bir işçilik ile değişim yapılmaz ise değişikliğe uğrayabilir. Teknik servis personellerimiz uzman personeller olduğundan cihazınızın ekranını büyük bir özen ve titizlik ile gerçekleştirirler. Değişim sonrasında telefonunuzun tüm ekran testleri yapılır. Bu testlerde bir sorun çıkmadığı takdirde telefonunuz size telim edilir. Dolayısıyla da firmamızda ekran değişimi yaptırdığınızda cihazınızın dokunmatik hassasiyeti, ekran ayarları ve benzeri gibi ekran ayarları bozulmaz. İşlem sırasında sadece ekranınızın hasarlı bölümü değiştirilerek hasar durumu giderilmiş olur.

Oppo A5 2020 Ekran Değişimi Verileri Silmez

Oppo markası cep telefonunuzun ekranı hasarlı hale geldiğinde ekran değişimi hizmetine ihtiyacınız olacaktır. Birçok müşterimiz ekran değişimi sırasında telefon içerisindeki fotoğraf ve video gibi verilerin kaybolmasından tereddüt etmektedir. Teknik servisimiz bünyesinde yapılan ekran değişimlerinde fotoğraf, video ve benzeri gibi verilerin silinmesi söz konusu değildir. Ekran değişimi, teknik personellerimiz tarafından cihazınıza format atılmadan yapılır. Sadece hasarlı olan ekran, orijinaline en yakın olan sağlam ekran parçası ile değiştirilir ve böylece sorun giderilmiş olur. Alanında uzman ve tecrübeli olan teknik personellerimiz, size kaliteli ve hızlı ekran değişimi hizmeti sunarken müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendisine hedef haline getirmiştir.

Oppo A5 2020 6 Ay Garantili Ekran Değişimi

Oppo marka cep telefonlarının ekran değişimi firmamızda hızlı ve güvenli şekilde alanında uzman personellerimiz tarafından yapılır. Şeffaf teknik odalarımızın yan sıra göz önünde değişim yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, aynı zamanda ekran parçasına ve işçiliğe 6 ay süre ile teknik servis garantisi vermektedir. Değişimi takiben 6 ay içerisinde cihazınızda değişen ekrandan ya da işçiliğe bağlı olarak herhangi bir sorun olur ise teknik servisimiz onarımını sağlamaktadır.

Yorum Yap