1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Mersin Ekran Değişimi

Mersin Ekran Değişimi
+ - 0

 

Mersin ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize uğrayın ve alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile kaliteli çözümlerimize ortak olun. Siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, bu sayede telefon ekranlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özelliklerin eski performansına dönmesini sağlar. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Bunların yanı sıra değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler bizzat sizlerin gözü önünde yapılır.

Mersin ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları çözüme ulaştırabilirsiniz. Kargo ücretlerinin tamamen firmamız tarafından karşılandığı bu hizmet ile telefonlarınızı yine kargo ile teslim alırsınız. Ayrıca Mersin garantili ekran değişimi siz müşterileri için her zaman garanti kapsamında hizmetler sunar. Servisimizde tüm ekran değişimleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında yapılır.

iPhone Ekran Değişimi Mersin

iPhone ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde her zaman alanında uzman ve deneyimli çalışanlar görev alır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılır. Ayrıca ekran değişimi esnasında gerçekleştirilen işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilir. Değişim sonrasında ise telefon ekranlarınız gerekli testler ve kontrollerden geçer. Yapılan kontrollerin sonucunda herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de değişim sonrasında cep telefonlarınızın ekranlarını kontrol edebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Mersin

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi önemli özellikler eski performansına geri döner. Ekran değişimleri ise tamamen sizlerin gözü önünde yapılır.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi problemleri Mersin garantili ekran değişimi sayesinde çözüme ulaştırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Mersin

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için alanında uzman ve tecrübeli teknisyenleri ile değişim yapan firmamız, her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Değişim sonrasında ise yeni ekranlarınız çeşitli testlerle kontrol edilir. Bunun sonucunda ise ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Mersin

Huawei telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, sektör genelinde en ucuz ekran değişimlerini yapar. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ekran değişimleri için bizi tercih edebilir ve servisimiz ile oldukça kaliteli bir hizmetin tam orasında yer alabilirsiniz.

Diğer yandan telefon servisimizde ekran değişimleri daima orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimi yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez.

 

Yorum Yap