Bu yayını değerlendir

İŞLEM SÜRESİ NE KADAR SÜRÜYOR?

Servisimize Gelen Cihazlar Müşteri ve Cihaz Sırasına Göre Max. 60 Dakika Gibi Kısa Bir Sürede Onarıp Teslim Ediyoruz. Kargo İle Gönderim Sağlayan Müşterilerimizin Cihazları Geldiği Gibi Arıza Tespiti Ardından Hemen İşleme Alınıp Cihazdaki Probleme Göre Aynı Gün İçersinde Onarıp Tekrardan Tarafınıza Yolluyoruz Ertesi Gün Elinizde Oluyor.

CİHAZIM ONARILIRKEN İÇERSİNDEKİ BİLGİLERİM SİLİNİRMİ?

Siz Değerli Müşterilerimizin Cihazlarında Yazılımsal Veya Donanımsal Bir Sorun Olduğunda Müşteri Bilgisi Dışında Hiçbir İşlem Yapılmaz. Yazılım Atılması Gerekiyorsa Müşteriye Bilgisi Verilir İçersindeki Tüm Önemli Bilgilerini Yedekleyip Cihaz Onarımı Bittikten Sonra Aynen Eski Verilerinizi Geri Yüklüyoruz. Siz Hiçbir Şekilde Mağdur Olmuyorsunuz.

SİZİ NEDEN TERCİH ETMELİYİZ ?

Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz. Düşük maliyetler Yaptığımız Bütün ekran değişim’lerini müşterilerimizin gözününde yaparak, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Kaliteli hizmet Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. 17 yıllık deneyim İstanbuldaki Teknik Servisler Arasında En Deneyimlisiyiz ve Tecrübemizi Müşterilerimizin Faydasına Sunuyoruz.

TÜM ONARIMLARINIZ GARANTİ KAPSAMINDAMI?

Servisimizde Yapılan Tüm İşlemler 6 Ay Garantilidir. Kullanıcı Hatası Garanti Şartlarımızın İçersinde Değildir. Darbe Kaynaklı Kırık Ve Çizik Kullanım Kaynaklı Deformasyonlar Garanti Kapsamına Alınmayacaktır.

FİRMAYA GELMEDEN NASIL TELEFONUMU TAMİR ETTİREBİLİRİM?

Kadıköy Cep Dünyası olarak firmamıza gelemeyen müşterilerimize motor kurye servisimiz ile de hizmet vermekteyiz. Motor kurye hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken bizleri aramak ve adres bilginizi vermek olacaktır. Uzman ekibimiz çok kısa bir zamanda adresinize ulaşıp tamir işlemini yapacaktır.(Motor kurye fiyatı mesafeye göre değişmektedir. Ayrıntılı bilgi için firmamızı arayınız) Yine firmamız İstanbul dışında olan yani Türkiye’nin hemen her yerine de hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken İphone 6s plus akıllı telefonunuzu anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile bize yollamak olacaktır.

TELEFONUMA NE İŞLEM YAPILDIĞINI NASIL BİLECEĞİM?

Kargo ile bize ulaştırdığınız İphone 6s plus telefonunuza yaptığımız tüm tamir işlemlerin de sizleri görüntülü arayıp ekran değişim işlemlerini canlı olarak izletmekteyiz. Görüntülü arama için müsait olmama durumunuz da ise yapılan işlemi isteğiniz üzerine kayda alıp sizlere göndermekteyiz.