1. Ana Sayfa
  2. Türkiye Ekran Değişimi

Manisa Ekran Değişimi

Manisa Ekran Değişimi
+ - 0

Manisa ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin adresi olan firmamız, siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile hizmet verir. Servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın kullanılarak gerçekleştirilir. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ayrıca değişim için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Manisa ekran değişimi siz müşterileri için aynı zamanda kargo gönderim hizmetiyle de ekran değişimi yapar. Telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ardından ekran değişimleriniz kısa süre içerisinde yapılır ve telefonlarınız tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları Manisa garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetlerine dahil olabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Manisa

iPhone garantili ekran değişimi ile sizlere hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız kırılma, çizilme, çatlama ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları Manisa garantili ekran değişimi kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekranlarınızı değiştirebilirsiniz.

iPhone ekran değişimi için servisimizde her zaman orijinale en yakın ekranlar tercih edilir. Diğer yandan değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Ekran değişimleri teknik servisimiz bünyesinde yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirilir. Bu sürenin sonunda ise yapılan kontrollerin ardından telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Manisa

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile ön plana çıkan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar sizlere yardımcı olur. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişim sonrasında ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler eski performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde değişiklik yapar. Ayrıca değişim sonrasında yeni ekranlarınız çeşitli testlere tabi tutulur ve herhangi bir sorun yoksa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Manisa

Xiaomi ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyan telefon servisimiz, garantili ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Sizler de garantili ekran değişimi Manisa ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları kısa sürede çözebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de ücretsiz destek hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.

Telefon servisimizde ekran değişimleri daima orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez ya da zarar görmez. Servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri ile ekranlarınızda daha sonradan beyaz nokta ya da sarı leke gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Manisa

Huawei ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, siz müşterileri için son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu nedenle bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez.

Ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de Huawei ekranlarınızda hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir profesyonel çözümlerimize ortak olabilirsiniz.

 

Yorum Yap